Юлія Панкратова

Організатор/співорганізатор конкурсів краси, представник європейського модельного агентства «Mysse».

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Я займаюся підбором, пошуком моделей в модельне агенство, проводжу різні кастинги, зйомки.
З недавніх пір почала займатися організацією конкурсів краси. Буквально рік тому мені запропонували бути співорганізатором відомого світового конкурсу «Top Model of the World-Ukraine 2018», який ми провели з колосальним успіхом – за участю світових зірок естради і з грандіозним шоу. Я зайнята так само ще одним дуже цікавим проектом, про який ви дізнаєтеся пізніше.
Займаюся саме цим, тому що завжди була творчою людиною. Наприклад, пишу картини, займаюся вокалом, а також танцями. Мені завжди був цікавий творчий світ і все, що з ним пов’язане.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
За першою освітою я менеджер ЗЕД, але тільки коли я закінчила навчання за цією спеціальністю, я зрозуміла, що це не моє. І в подальшому пішла навчатися до Одеської кіностудії на курс «Актор музично-драматичного театру». З тих пір і почалося моє становлення як творчої особистості. Паралельно мене стали запрошувати на зйомки різних серіалів, кіно, реклами, на фотосесії для журналів, дизайнерів тощо. Я зрозуміла, що це саме те, що мені подобається: дуже багато часу проводила на знімальних майданчиках – по одинадцять годин. Природно, дуже втомлювалася, але це була приємна втома. І пройшовши весь цей шлях зсередини, я дуже добре стала розбиратися в світі моди, зйомках кіно, а найголовніше – це організаційний процес, який став мені дуже близьким.
Атмосфера конкурсів краси справила на мене дуже велике враження. Маючи хороші організаторські здібності, я вирішила, що хочу і можу це робити.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Першою чергою – це цілеспрямованість. Щоб домогтися будь-якого успіху, потрібна перш за все мета, до якої потрібно йти. Так само, я вважаю, одна з найважливіших якостей – це контроль емоцій. Потрібно вміти контролювати свої емоції ще на старті кар’єри. Неважливо, що ви думаєте або відчуваєте в той чи інший момент, важливо – не піддаватися паніці, зберігати хоча б зовнішній спокій і тверезо оцінювати ситуацію. Емоції – не найкращий союзник в досягненні успіху, а звичка їх контролювати – непогане рішення.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Хочу досягти більш масштабного рівня своїх проектів, а так само реалізувати безліч ідей, які є на даний момент. А взагалі, я вважаю, головне – бути щасливим у тому, що ти робиш. А щастя – це сім’я, улюблена справа і близькі, які підтримують.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Природно, бувають такі моменти. Оскільки я творча людина, у мене буває таке. Наприклад, для написання картини мені обов’язково потрібно натхнення і відповідний настрій. «У рівному стані» я не можу творити. Але іноді корисний такий стан. У таких випадках я люблю поміняти обстановку, поїхати в подорож, отримати натхнення від нових місць, від нових знайомств – а з новими ідеями з’являється бажання працювати далі. Уже з новими цілями і силами.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Для мене така людина – це мій батько. Він мені завжди своїм прикладом показував, як треба йти до успіху, досягати цілей. Батько досі дає мені доволі багато порад, які дуже цінні для мене. Він така людина, яка, не дивлячись ні на що, йде до своєї мети, що прищепив і мені. Я дуже ним пишаюся і вважаю прикладом для наслідування.

Ваша доленосна подія в житті?
Напевно, це те, що я кардинально в один день змінила своє життя, пішовши вчитися на акторський курс. Саме цей момент у моєму житті став поворотним, чому я дуже рада.

Чим ви любите займатися у вільний час?
У вільний час я дуже люблю займатися вокалом, спортом, прогулянками біля моря, духовним розвитком. Так само дуже люблю подорожувати. Вважаю, що найцікавіше в житті – це відкривати для себе нові країни, міста, місця, які цікаві своєю природою, архітектурою.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Рішучість, наполегливість у досягненні мети, доброту, різноманітність думки, особистісну наповненість і, найважливіше, – щирість.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
Я дуже люблю читати, коли є на це час. Серед улюблених книг – «Шантарам», «Хочу і Буду», «Призначення».

Що зробило вас сильною?
Я вважаю, що жінка повинна бути все-таки слабкою, а сила її повинна бути в мудрості.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
За ці десять років я дуже змінилася. У мене кардинально помінялися цінності і погляди на життя: раніше більше було думок про матеріальні блага, про те, що про тебе подумають інші і що скажуть, якщо поступиш якось не так. Але з плином часу розумієш, що головне все-таки – люди, які тебе оточують. Що дуже важливо мати поруч людину, яка в тебе вірить.

Що вас надихає щодня йти вперед?
Головне джерело натхнення – це життя і люди, які в ньому. Мої друзі, які постійно розвиваються, активні громадські діячі, люди, які прагнуть не до матеріального, а до морального розвитку. І події, які відбуваються в житті…
Я за день можу познайомитися з сотнею нових людей, побувати на якомусь бізнес-семінарі, сходити на виставку, зайнятися спортом, приїхати додому об одинадцятій годині ночі і продовжити робити щось ще корисне. Коли ти швидко йдеш по життю, ніколи впадати в депресію – це той ритм, який не можна розлюбити і на який завжди знаходиш сили. А якщо весь день лежати на дивані, то ні сил, ні натхнення не буде. Важливо завжди мати енергію – правильно харчуватися, займатися спортом і обов’язково розслаблятися. На даний момент я прийшла до повного внутрішнього балансу і розумію, чого ж я хочу від життя.

Цитата: «Сила жінки – в мудрості»
«Неважливо, що ви думаєте або відчуваєте в той чи інший момент, важливо – не піддаватися паніці, зберігати хоча б зовнішній спокій і тверезо оцінювати ситуацію. Емоції – не найкращий союзник в досягненні успіху, а звичка їх контролювати – непогане рішення»