Валентина Полякова

Власниця бренду «Poliakova Beauty Group», колорист, технолог, засновник і організатор дівочих заходів #dreamteam_фотодевичник

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Я перукар. З недавніх пір мій фах послужив основою для започаткування власного бізнесу.
Займатися цим я почала зовсім випадково: влаштувалась менеджером в компанію, яка працювала з салонами краси. Основним продаваним продуктом був кератин для волосся. Я спробувала робити цю процедуру – мені сподобалося, я вникнула в деталі. Далі мене підвищили до технолога. Я проводила навчання для салонів краси, і мені захотілося більше. Я зрозуміла, що люблю волосся, люблю «возитися» з ним, робити жінок красивими. І стала вчитися: спочатку на моделях, потім пішла на курси. Це той випадок, коли знайшла себе

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Напевно, те, що стала затребуваною. І моїм клієнтам, і подругам (яких я фарбувала) дуже подобався результат. Тож вирішила, що якщо люди дійсно в захваті від того, що можу робити, і мені самій це подобається, то чому б не розвивати цей бізнес? До того ж, і в компанії, де я працювала, цей напрям був дуже затребуваним. Можливість розвиватися, їздити з семінарами по країні – це хороший стимул до поступального руху.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Я захоплююся такими жінками. Я не заміжня, дітей не маю. Тож поки у мене є можливість цілком віддаватися улюбленій справі. Але я впевнена, що в усьому потрібен баланс. Потрібно вміти планувати свій час і перебудовуватися з робочого настрою на домашній, щоб чітко розділяти ці сфери життя.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Завзятістю.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Майбутнє – це невизначене поняття. Я ставлю цілі собі на кожен рік. Серед безумовних цілей – затребуваність, вихід на новий фінансовий рівень. Далі – власна навчальна академія.

Чи бувають моменти, коли вас залишає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Звичайно, я втомлююся. Буває, опускаються руки і підступає депресія. Мене рятує підтримка близьких, друзів і мої клієнти. Адже клієнти – свідчення того, що я на своєму місці.
Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
У мене немає кумирів і прикладів для наслідування. Зате є люди, яким я вдячна за те, ким зараз є.

Ваша доленосна подія в житті?
Не знаю. Можу сказати тільки, що вчусь на життєвих колізіях сприймати філософію буття, вибудовувати свої погляди і ставлення до багатьох речей. Але доленосна подія… можливо, ще попереду.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Я намагаюся стежити за своїм тілом. Тому – спортзал і танці. Танці – це моя віддушина, пристрасть і кайф.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Чесність! Відповідальність.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Їх два: рішення розірвати стосунки і рішення започаткувати свою власну бізнес-сторінку в житті.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
«Тонке мистецтво пофігізму»

Що зробило вас сильною?
Життя. Розуміння цінності грошей (я працювала з 1-го курсу). Особисті розчарування (в чоловіках, в друзях, в колегах). Такими моментами доля вчить більше цінувати те хороше, що випадає нам на життєвому шляху.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
10 років тому я тільки закінчила школу. Тому ще рано порівнювати. Але всі ми дорослішаємо, набуваємо досвіду, мудрості. Помиляємося і вчимося на помилках. Я дуже емоційна людина, і багато говорю іноді зайвого. За останні роки я навчилася трохи (не до кінця) контролювати свої емоції і потік мовлення. В дитинстві дещо недооцінювала себе, мала деякі комплекси. На даний момент я впевнена в собі і своїх силах. І точно знаю, чого хочу (в професійному плані).

Що вас надихає щодня йти вперед?
Мене надихають мої клієнти. Їх відгуки, їхнє ставлення. Мої цілі змушують мене рухатися вперед. Бажання досягти певного рівня не дає розслабитися. Хочу, щоб батьки мною пишалися, а заздрісники … заздрили.

Цитати: «Люблю робити жінок красивими»
«Мене надихають мої клієнти. Їх відгуки, їхнє ставлення»