Віра Лебедєва

Засновник і директор «Весільного агентства Віри Лебедєвої»

Освіта
Доктор економічних наук, професор

Що вас надихає щодня йти вперед?
Внутрішня і зовнішня мотивація.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
«Весільне агентство Віри Лебедєвої» – це професійне весільне агентство, в якому працює чудова команда досвідчених співробітників, безмежно закоханих у свою роботу. Наша компанія займається повною організацією весіль «під ключ». Ми створюємо весілля європейського рівня і беремо на себе вирішення всіх необхідних питань щодо їх організації та координації. Прозора цінова політика, офіційне оформлення договорів і наша репутація на ринку весільних послуг гарантують нашим клієнтам отримання послуг високої якості. Я дуже пишаюся усіма нашими успіхами і досягненнями. Міцні, люблячі, щасливі сім’ї – це результат нашої кропіткої роботи, нестандартного мислення, професіоналізму, ексклюзивності і комплексного підходу до проектів.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Весільна індустрія – це найпрекрасніша романтична сфера діяльності, де панує любов, романтика і ніжність. Тут я проявляю всі свої організаційні здібності, втілюю креативні ідеї, творчий талант для досягнення поставлених цілей – робити людей щасливими і дарувати їм та їхнім близьким море позитивних незабутніх емоцій.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Моя сім’я – це моя опора, те, заради чого я живу і творю. Їхня віра в мене, любов, терпіння, розуміння і підтримка дозволяють мені відчувати себе комфортно завжди і у всьому.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Мій девіз по життю – немає нічого неможливого! Сила волі, креативне мислення, творчий підхід до справи, любов до своєї роботи і внутрішня самоорганізація дозволяють мені досягнути поставлених цілей.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Продовжувати творити на благо любові.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Ніколи не буває! Я багато чого досягла в бізнесі і науці завдяки власному сильному внутрішньому стрижню, силі волі, оптимізму і впевненості в собі! І попереду у мене тільки примноження досягнутого!

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Мої улюблені батьки! Завдяки моїй мамі-дипломату я володію такими якостями, як тактовність, лояльність, порядність, стриманість емоцій, доброзичливість. Тато – військовий офіцер, виховав у мені мужність, силу волі і стальний характер.

Ваша доленосна подія в житті?
Значимих подій не перелічити! Кожна з них так чи інакше вплинула на моє життя, і я вдячна Богу і моїм любимим близьким людям за все хороше, що є в моєму житті. Дякую долі і за нелегкі перешкоди на шляху до поставлених цілей – усе це робить мене щасливішою, сильнішою і дозволяє досягати успіху у всьому!

Чим ви любите займатися у вільний час?
Вільний час я проводжу зі своєю родиною. Ми любимо подорожувати, відвідувати нові, раніше незвідані місця, пізнаючи інші культури, насолоджуючись навколишнім світом! Також мені приносить задоволення гра на фортепіано і читання улюбленої книги.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
У людях я ціную розум, порядність, чесність, відданість, щирість і відмінне почуття гумору.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
На шляху до поставлених цілей не буває легких рішень. Якщо я ставлю перед собою ту чи іншу мету – я йду до неї, минаючи всі перешкоди, приймаючи безмежну кількість важливих доленосних рішень, як би важко це не бул, і насолоджуюся отриманим результатом!

Які книги вплинули на ваш світогляд?
Перерахувати всю літературу неможливо, я не тільки люблю пізнавати щось нове, читаючи геніальні твори багатьох авторів, а й сама є автором монографій і безлічі наукових статей, а також з великим задоволенням читаю лекції в університеті. Кожна прочитана книга допомагає виростити нашу свідомість до нового розумінням себе і навколишнього світу. У наш час стрімкого розвитку наукових і інформаційних технологій ми поринули в нові формати отримання інформації, але книга в усі часи залишається класикою саморозвитку.

Що зробило вас сильною?
Сила – властива кожній людині, і кожен з нас сильний по-своєму. Для одного досить однієї невдачі, щоб відчути себе слабким, а іншого не зломить і 100 невдач для досягнення поставленої мети. Треба вірити в себе, у свої сили, в людей і в свою справу – і тоді успіх гарантований. Один з моїх девізів: «Бачу ціль – не бачу перешкод». Я ніколи не філософствую на тему «мої мрії», я ставлю перед собою мету, я ставлю перед собою мету, розробляю варіанти шляхів її досягнення – і сміливо і впевнено її досягаю.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
Я стала мудрішою.