Кушнір Олеся

Засновниця «Тренінгового центру Олесі Кушнір»

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?

Я є засновником «Тренінгового центру Олесі Кушнір», співзасновником «Oratory LvivOpen», керівником проекту «Бізнес-ланчі для мам 3.0», партнером «Fаmily 3.0», співзасновником «Майстерні організації свят «Moms.com», директором спортивно-оздоровчого комплексу «Формула Краси», еvent-manager та матусею двох чудових діток! «Бізнес-ланчі для мам 3.0» проводяться щомісяця вже більше трбох років. Це короткі двогодинні семінари на різні жіночі, мамські і бізнес-теми, які допомагають мамам Львова розвиватися і не занурюватися з головою в декрет. Також на платформі тренінгового центру я організовую інші тренінги на різні теми – психологія, фінанси, стосунки. Кожна зустріч нашого клубу є особливою. Так, це вже клуб за інтересами, з продовженням спілкування у соцмережах та офлайні, взаємною підтримкою і навіть дружбою сімей. Тут знаходять одна одну майбутні ділові партнерки, тут бере витоки продуктивна співпраця, тут починаються історії успіху.

Успішно працює майстерня організації свят та урочистих подій «Moms.com», де ми створюємо свята для діток. Так приємно бачити ті щасливі дитячі оченята. Для них ці свята – це щось надзвичайне,вони ніби потрапляють у казку. Плануючи зустріч, неможливо передбачити, як вона пройде. Щоразу є підстави подивуватись і відкрити щось для себе. Нам кажуть «дякую за організацію», але головна віддяка – це потужні емоції успіху, які насичують повітря протягом зустрічі і з якими наші гості вирушають робити зміни в своєму житті. Це точка повороту подій, відкриття себе і своїх можливостей.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?

Організовуючи великі події, перше, що я зрозуміла, це те, що нема нічого не можливого. Тепер чітко знаю, що можливо працювати у задоволення і що команда – наше все! Двері відкриті всі, потрібно лише стукати. Нам на допомогу йшли майже всі медійники міста, за що їм щире моє дякую! Я досконало навчилася організовуватися, працювати на результат навіть з двома маленькими дітками.

Як на мене, сьогодні кожна жінка, а особливо та, яка позиціонує себе в українському суспільстві як лідер, має багато можливостей для того, щоб проявити себе. Я оточена такими жінками. Працюючи в основному з жінками, я можу засвідчити, що більшість великих та успішних організацій великою мірою створювалися жінками. Сьогодні вплив жінок збільшується. Як на мене, це не випадковість, адже жінки відважніші за чоловіків. Жінки витриваліші за чоловіків. Причиною того, що роблять чоловіки, є жінки. Жінки надихають…

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Планую продовжувати свій шлях, займатися тим, що приносить користь, красу і задоволення!

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Звичайно, що бувають моменти коли руки опускаються. Не без того. В такі моменти я відпускаю все. Зупиняюся і займаюся лише своїми дітьми. Вони дають мені енергію і наснагу до життя! Лише для них і заради них, і завдяки їм – практично все, що я зараз роблю.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
В людях я ціную щирість.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Розлучення. Це воно навчило мене брати відповідальність на себе. Навчило ні на кого не розраховувати, діяти і йти вперед, не озираючись.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
Практично з кожної книги я виношу щось для себе. Їх велика кількість.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
Кардинально змінився. 10-20 років тому я була ще зовсім дитиною. Сьогодні я дуже рада, що можу відповісти конкретно: допомогти можна прикладом позитивного досвіду. Щиро бажаю вам не боятись жити повноцінним життям. Виходьте за межі, будьте попереду, відкривайте світ для себе, для інших – успіху вам у ваших починаннях і звершеннях.

Цитата: «Жінки відважніші за чоловіків»
«Працюючи в основному з жінками, я можу засвідчити, що більшість великих та успішних організацій великою мірою створювалися жінками»