Наталія Лебедєва

Бізнес-тренер, практичний психолог, психотерапевт.

Освіта
Вища – факультет практичної психології і педагогіки. Спеціаліст з розробки, адаптації та проведення тренінгових програм та навчальних заходів, експерт у сфері навчання тренерській майстерності.

Що вас надихає щодня йти вперед?
Першою чергою мені цікавий сам процес того, чим я займаюся. По-друге, усвідомлення особистої значимості (потрібності) в житті моїх близьких, друзів, клієнтів.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Я вважаю, що справжня цінність в житті людини – здатність відчувати щастя в усвідомленому сприйнятті реальності. А це дуже складно. Саме тому всебічний розвиток особистості, починаючи від психологічної підтримки і закінчуючи творчою професійною реалізацією, дає можливість жити повноцінно. Що і є суттю моєї роботи.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Якщо говорити про напрямок навчання тренерів, то з самого початку моєї практики до мене часто після заняття підходили натхненні учасники з питанням, як можна стати тренером. А оскільки спеціальної вузької освіти в цьому напрямку ще не було, доводилося готувати самій в індивідуальному порядку. Згодом я написала першу авторську програму навчання «Тренерська Майстерність», і стали збиратися групи. На сьогодні випущено 18 потоків, тобто це близько 350 фахівців.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Досить складно. Просто важливо навіть той час, який залишається для сім’ї, проводити якісно разом. Ще здорово, коли всі залучені до занять один одного, тому беруть участь у спільних процесах.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Глобальне бачення, наявність мрії і цілей. Самодисципліна та працездатність.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Об’єднати тренерів усіх напрямків у статусне співтовариство професіоналів. І знайти чарівний спосіб, щоб там панували взаємоповага та професійний розвиток.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Звичайно, буває. Спочатку поплачу, потім відкриваю тижневик, дивлюся, що треба зробити за планом, і йду працювати.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Чесність, коректність, послідовність у вчинках і легкий характер.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Які книги вплинули на ваш світогляд?

Що зробило вас сильною?
З одного боку, сильною роблять ситуації, коли хтось намагається порушити особистісні кордони. Мені важко даються питання, які потребують переривання співпраці або відносин взагалі. Сам факт необхідності відстояти свою позицію провокує прояв сили (у тому числі і агресії). Але саме це і загартовує. З іншого боку, силу надає підтримка сім’ї та друзів.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
Він став більш філософським: «Може бути так …, а може бути і не так …».