Вікторія Славіна

Засновниця проекту «Школа гейш «Інсайт», психолог, гештальт-терапевт, тренер жіночих практик, Майстер Рейки, духовний вчитель, сімейний психолог, коуч, член Всесвітньої асоціації «Positive Psychotherapy», автор книг для жінок.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Є величезна кількість жінок, які так і не навчилися бути щасливими і будувати своє життя і відносини в родині так, щоб всі отримували задоволення. Як правильно виховувати дітей, як вибудовувати гармонійні відносини з батьками, як залишатися завжди улюбленою своїм чоловіком тощо… Нас все далі відводять від себе істинної, нам все більше вселяють, що життя – це робота, кар’єра, а сім’я вже й не цінність зовсім. Тому я вирішила допомогти таким жінкам.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
У моєї мами було дуже важка життя, і в дитинстві я пообіцяла собі, що не буду брати з неї приклад і навчуся бути щасливою. З віком я усвідомила, що езотерика, психологія, філософія, бабусині мудрості, ритуали і магія. – усе це разом дає щоденного відчуття дива. І, як сказала одна моя учениця, «Вікторіє, дякую за твоє чудо, адже жінка без віри в чудеса не може бути щасливою».

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
За час своєї діяльності я виробила бездоганну стратегію, яка дозволяє залишатися енергетично цілісною і гармонійною: 50 на 50, рівно навпіл роботі і сім’ї. Були перекоси, були помилки, вони приводили до втрати особистої енергії і незадоволення з боку сім’ї до тих пір, поки я не стала абсолютно усвідомлено стежити за кожною годиною свого життя. Якщо я відпрацювала 6 годин, то такий же час я присвячую родині, спілкуванню, спільним заняттям. Для мене це легко, тому що я сама собі режисер і директор.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Для мене – це сила волі, внутрішній стрижень, який не дозволяє тобі навіть опустити голову, не те що зламатися. У когось він вроджений, а ось я його набула завдяки духовній роботі над собою і розуміння своєї місії. І, звичайно ж, чітке усвідомлення своїх цілей, планів.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Як би голосно це не прозвучало, але моє бажання – стати всесвітньо відомою. Не для себе, а для того, щоб мати можливість допомогти якомога більшій кількості жінок стати воістину щасливими.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Так, буває і таке, але довго мені не дозволяють тужити. Постійно комусь потрібна допомога, постійно звертаються за порадами, підказками, керівництвом у житті. За добу я отримую 150-200 листів, повідомлень, і немає людини, якій би я не відповіла. Так що справлятися з такими моментами мені допомагають люди, які вірять в мене, вірять мені. Для людини немає кращої мотивації, ніж усвідомлення, що ти комусь потрібен.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Є багато вчителів, яким я вдячна. Усі вони прекрасні, у цьому відношенні життя до мене милостиве: найкращі провідники Світла і Любові навчали мене. Та є дві людини, з якими я особисто не знайома, але ці люди справили на мене величезний вплив, навіть доленосний – Нік Вуйчич і Коллін Тіппінг. Я вважаю їх пророками нашого часу! Стільки тисяч людей вони врятували своїми навчаннями, своїм ставленням до життя, своєю духовністю. Ось таке і моє бажання: жити так, працювати так, щоб слухаючи або читаючи мене, люди мали можливість змінити, поліпшити своє життя навіть без особистих зустрічей.

Ваша доленосна подія в житті?
Розлучення. Якби не воно, не було б мене сьогоднішньої, не було б стільки щасливих жінок, які знаходять сили жити далі, спираючись на мій досвід і моє ставлення до життя.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Вишиваю, займаюся садом, читаю, але зараз маленька донечка і маленька онучка – це моє найулюбленіше заняття.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Чесність! Вона для мене понад усе.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Переїхати жити до Києва, не маючи знайомств і грошей. Було складно і страшно, але Всесвіт завжди підтримає жінку, яка вірить у себе.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
«Два життя» К. Антарова; «Радикальне прощення» К. Тіппінга; усі книги Пауло Коельо і ще багато інших. З постійною періодичністю виставляю цей список у соцмережах – ці книги змінюють життя безповоротно.

Що зробило вас сильною?
Життя. Що тут сказати, саме життя робило мене такою.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
О! Кардинально змінився! Можу точно сказати, що я народилася заново. Та сільська дівчина, що робила дурниці – це вже чужа людина і чуже життя. З психологією, езотерикою моя душа наповнилася мудрістю, і життя переповнилася духовністю. Завдяки цьому, змінилося все, починаючи від світосприйняття до якості життя.

Що вас надихає щодня йти вперед?
Подяка моїх учениць, клієнтів, їх неймовірні і часом чудові зміни в житті. Коли, збираючись на практиках, дівчатка більшу частину часу діляться своїми успіхами і дякують, не шкодуючи часу, – це найкраще натхнення і для мене, і для тих, хто приходить вперше. Коли приїжджають з інших міст, прилітають з інших країн, щоб особисто обійняти і подякувати за чарівні зцілення і події, які відбуваються тільки після прочитання книг і виконання рекомендацій з мого акаунта у фейсбуці – це і мотивація та натхнення, і бажання бути ще більш корисною.