Інна Сідько

Лікар косметолог

Що вас надихає щодня йти вперед?
Прагнення до особистісного зростання для мене має важливе значення. Це можливість весь час навчатися і пізнавати щось нове. Я завжди любила вчитися, і навчання було радісним етапом мого життя.
Мені подобається добиватися потрібних результатів, особливо коли у мене є чітка мета.
Мені подобається готувати і проводити презентації. Спілкуватися з великою аудиторією і бачити, як вона сприймає мої ідеї і як виникає це взаєморозуміння між мною та іншими людьми – це дуже надихаючий момент.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Лікар-дерматовенеролог, косметолог, аспірант кафедри Вінницького медичного університету.
Я багато років працюю в обласному шкірвендиспансері. Займаю посаду головного лікаря в медичному центрі, займаюся дерматологічною практикою, естетичною косметологією та пишу наукову роботу, яка тісно пов’язана з моєю професією.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Першою чергою – це любов до моєї професії. Я не йду, а лечу на роботу кожен день. Я розумію, що світ не стоїть на місці і моя затребуваність прямо пропорційна моєму рівню знань і досвіду.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Мені дуже часто задають питання, як мені вдається поєднувати сім’ю і кар’єру. Саме завдяки родині, підтримці чоловіка і сина в мене є сили і бажання рости і підніматися вгору. Коли я почала писати кандидатську роботу, мій чоловік був першим, хто підтримав мене на цьому шляху. Мій син – це промінчик світла і мій антидепресант. Коли є порозуміння і справжня любов – немає перешкод.

Якими якостями, навичками треба володіти, щоб домогтися успіху?
Цілеспрямованість, креативність, винахідливість, терпіння, наполегливість, віра в себе, гарне почуття гумору, прагнення допомагати людям (безкорисливо), оптимізм, пунктуальність і вміння ризикувати. Розуміння того, що необхідно вчитися і рости в професійному плані.

Яких цілей ви хочете домогтися в майбутньому?
Я кожні 5 років ставлю собі певні цілі і докладаю всіх можливих зусиль і праці для їх реалізації. На даному етапі мого життя мені хочеться бути вільною і незалежною людиною (від обставин і думок інших людей). Ще прагну до розвитку у своїй професії – хочу бути прикладом для свого сина і гордістю для своїх батьків.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Напевно, бувають. Як і всі, іноді відчуваю втому. Завантаженість дає про себе знати. Але щоранку , прокидаючись, бачу ясні очі свого сина, і бажання творити повертається. Кожен раз, приходячи на роботу, я займаюся, як сірник. Це справжнє щастя. Мої пацієнти – мій двигун. Заради них я вдосконалюю свої знання, відкриваю нові кордони і можливості.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Я завжди хотіла бути схожою на свого батька. З самого дитинства і по сьогоднішні мене захоплює його цілеспрямованість, любов до сім’ї, до професії і до життя в цілому. Я вдячна батькам за те, що навчили мене найголовнішого – любити життя, людей, які мене оточують, і знаходити прекрасне в кожному дні.

Ваша доленосна подія в житті?
У моєму житті кожен день доленосний.

Чим ви любите займатися у вільний час?
У мене його просто немає. Коли випадають рідкісні вільні хвилини, я насолоджуюся сім’єю, прогулююся біля моря, слухаю музику.
Що ви цінуєте в людях найбільше?
Доброту, цілеспрямованість, організованість, почуття гумору, чесність і позитивне сприйняття життя.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
В моєму житті ще не виникало таких ситуацій.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
Насправді, таких книг багато, але я виділю основні.
Арнольд Шварценеггер «Згадати все. Моя неймовірно правдива історія ». Під час читання найбільше вразила цілеспрямованість автора. На кожному етапі життя він знав свою мету, завжди думав наперед і намагався підвищити ймовірність успіху будь-якого свого починання.
Айн Ренд «Джерело». Художня книга, яка вчить здоровому егоїзму і не піддаватися під вплив більшості.
Франц Кафка «Перетворення». Незважаючи на те, що я прочитала цю книгу ще в 10 років, вона залишилася в моїй пам’яті на все життя. Я не перечитувала її в більш зрілому віці, бо не хочу зіпсувати те враження, яке вона справила на мене в дитинстві.

Що зробило вас сильною?
Я не вважаю себе сильною. Мені пощастило зустріти людей, які завжди підтримують мене і допомагають повірити в себе. Їхня віра в мене робить мене сильнішою.

Як змінився ваш погляд на себе за останні 10-20 років?
За цей період я стала більш впевненою в собі, позбулася деяких страхів, з’явилися нові можливості в житі. Я розвивалася не тільки професійно, а й як особистість. Тепер точно знаю, в який бік мені потрібно рухатися, якою хочу бути, як мені поступати, як себе почувати. Головне, що я зрозуміла, – що я жінка, тому незалежно від настрою і життєвих обставин я повинна виглядати красиво. Я стала спокійнішою, одухотвореною. Я навчилася чітко формулювати свої цілі і йти до них.

Цитати: «Я не йду, а лечу на роботу кожен день»
«Кожен раз, приходячи на роботу, я займаюся, як сірник. Це справжнє щастя. Мої пацієнти – мій двигун. Заради них я вдосконалюю свої знання, відкриваю нові можливості»