СолоХа

Співачка, акторка.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Я займаюся творчістю – це і музика, і акторське мистецтво. Ще пишу вірші та картини. Найбільш активна я саме на сцені – там відчуваю себе найкомфортніше. Мені подобається виступати та дарувати людям радість!

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Мені здається, що любов до музики схована в генетичному коді нашої співочої української нації та передається із покоління в покоління. Просто не кожен має бажання розвивати в собі цей дар. Скільки себе пам’ятаю – стільки відчуваю потяг до творчості. Мабуть, це просто пульсує в моїй крові з народження. Я завжди була активною та намагалася творчо реалізуватися: співала, виступала на концертах, брала участь у вокальних конкурсах різного рівня та перемагала! Також захоплювалася акторською грою: відвідувала театральний гурток, була учасницею шкільного КВК, знімалася в рекламних роликах, в кіно та грала в спектаклях. До речі, нещодавно відбулася прем’єра з моїм театральним дебютом широкого масштабу – я зіграла одну із головних ролей у виставі «Особливості національного сексу». І ще я опановую новий сучасний напрямок – знімаю вайни. Дебютний випуск про перші побачення вже доступний для перегляду на моєму youtube-каналі.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Я трудоголік, але й сімейні цінності для мене важливі. Тому розподіляю свої життєві ресурси 50/50. Звісно, намагаюся якомога більше часу проводити з донечкою. Але раніше Аріанка була зовсім крихіткою, і я не могла брати її в гастрольний тур або на великі концерти, оскільки це було виснажливо для немовляти. На щастя, ми маємо няню, яка допомагає мені виховувати доньку. Зараз дитя вже дорослішає і з задоволенням відвідує більшість моїх виступів. У нас є навіть спільні виходи на подіуми та фотосесії. Аріанка проявляє надзвичайну зацікавленість до творчості, думаю, вона буде наслідувати мене!

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб досягти успіху?
Потрібно багато працювати й розвиватися. У всіх сферах. Якщо вам притаманна наполегливість – то, вважайте, 99 % успіху ви вже гарантовано отримаєте! Я відповідальна людина, тому мене оточують такі ж люди. Це і є частина секрету мого успіху.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Я дуже амбітна особистість, маю цілу купу сміливих ідей та планів для їх втілення. Про все важко одразу розповісти. Звісно, найближчим часом чекайте нових пісень від СолоХи! Це будуть, як завжди, позитивні та драйвові сингли! Також планую тішити шанувальників веселими вайнами та не полишатиму театральну гру на сцені. Про інші мої плани дізнаєтеся згодом…

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Ні, віра в себе – це рушійна сила мого невичерпного запасу енергії! Натхнення мене не полишає, бо я живу творчістю і для творчості. Я вдихаю натхнення – видихаю творчість, якою залюбки ділюся з усіма українцями! Як для риби вода чи для рослини земля – так і для СолоХи необхідне натхнення.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Мене надихають творчі та наполегливі люди, які досягли значних висот у певних сферах життя. Не створюю для себе «кумирів», лише щиро захоплююсь знаменитими жінками й чоловіками – Мерілін Монро, Стівеном Спілбергом, Ернестом Хемінгуеєм та іншими. У моєму житті зараз існує 2 головних чоловіка-наставника, які відіграли значимі ролі: у творчості – це мій продюсер, пан Володимир Бебешко, а в особистому – це мій коханий чоловік.

Ваша доленосна подія в житті?
Як для кожної жінки, найбільш вагома подія в моєму житті – народження дитини. Це змінило не лише розпорядок життя, але й круто перевернуло мій внутрішній світ. Частково материнство вплинуло й на моє творче перевтілення. А ще я отримала ковток свіжого натхнення, з‘явилися нові пісні, вірші.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Ціную щирість. Із такими людьми приємно спілкуватися, товаришувати. А ось підлабузництво (яке зараз, на жаль, процвітає у шоу-бізнесі) – дратує, намагаюся уникати таких людей.

Цитати: «Натхнення мене не полишає, бо я живу творчістю і для творчості. Я вдихаю натхнення – видихаю творчість».