Василь Вірастюк

Заслужений майстер спорту України, майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон світу в силовому багатоборстві, власник титулу «Найсильніша людина світу», актор

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Свою спортивну епопею я розпочав ще в 10 років із занять легкою атлетикою, а саме –штовхання ядер. Вирішальну роль при цьому зіграв приклад мого старшого брата Романа, який є членом олімпійської збірної України, титулованим штовхачем ядра.
Після операції внаслідок хвороби суглобів вирішив трохи перекваліфікуватися і спробував себе як актор. Знімався у рекламних кампаніях «Арсенал» і «Альцест». Знімався у мюзиклі «Як козаки…», грав Велета у фільмі «Іван Сила». Якщо порахувати усі мої епізодичні ролі, то на моєму рахунку вже 7 художніх фільмів. Нещодавно завершились зйомки дивовижної кінокартини Оліаса Барко «Поліна», а також комедії «Краща партія».
Минулого року став першим тренером «Зважених», який худне разом із своєю командою. Мені подобається акторство, і я навіть думаю про те, щоб закінчити курси акторської майстерності.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
У 2008 році мені довелося завершити спортивну кар’єру. Усі травми, пережиті мною, почали нагадувати про себе все частіше, розвинувся коксартроз третього ступеня. Після операція мені заборонили силові навантаження, тож обставини потребували кардинальних змін.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Немає якогось одного секрету, магічного заклинання, яке робить людину успішною, як у казці. Тільки наполеглива праця, самовдосконалення, відсутність лінощів і велике бажання неодмінно приводять до успіху. Тож для початку повинно бути бажання.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Треба бути сильним, не піддаватися сумнівам, свято вірити в успіх і йти вперед – незважаючи ні на що.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Перш за все — я батько трьох синів і чоловік своєї дружини. Мої надії і плани пов’язані з майбутнім моєї сім’ї. Якщо говорити про кар’єру, я хочу і надалі вдосконалювати свою акторську майстерність.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Ні, такого не буває. Неможливо втрачати віру в себе, коли ти голова такого великого сімейства. Я ніколи не показую, що втомився, адже в мене ростуть три сини, і я маю бути для них гарним прикладом для наслідування.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Мій старший брат Роман завжди був і залишається моїм кумиром. З нього я брав приклад, на нього молився. Він надихнув мене своєю старанністю і любов’ю до спорту. До того, як зупинити свій вибір на ядрі, я займався плаванням, боротьбою і навіть на стрілянину ходив. Брат не тягнув мене силою в легку атлетику. Він просто познайомив мене з цим видом спорту, визначивши тим самим мою спортивну кар’єру.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Найскладнішим, мабуть, було покинути великий спорт, адже я ніколи не думав, що колись буду робити щось інше.

Ваша доленосна подія в житті?
У мене їх три. Три сини, три мої богатирі.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Немає нічого ціннішого в людині, окрім щирості. Я завжди був прихильником гіркої правди. А ще я терпіти не можу понтів. Якщо ти гарна людина, за тебе кажуть твої вчинки. А говорити про себе можна що завгодно.

Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Я завжди приймаю зважені рішення. Не можна робити необдуманих вчинків, бо кожна дрібниця, зроблена «на автоматі», може призвести до серйозних наслідків у майбутньому.

Цитати: «У мене ростуть три сини, і я маю бути для них гарним прикладом для наслідування»
«Треба бути сильним, не піддаватися сумнівам, свято вірити в успіх і йти вперед – незважаючи ні на що.