Андрій Войніков

Шоумен і продюсер

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
У мене є декілька напрямків діяльності, але всі вони так чи інакше пов’язані з івент-індустрією. Насамперед я є ведучим різноманітних шоу та івент-заходів (публічних, приватних та суперприватних) – це саме те, що приносить найбільше задоволення і саме в такий спосіб мені вдається розвивати свій власний бренд «AVe Show». По-друге, я займаюся продюсуванням власних проектів, а також проектів на замовлення інших компаній як в Україні, так і за межами нашої країни (Іспанія, Голландія, Німеччина, Південна Африка тощо).
У мене є власна продакшн-студія «AVe Production», яка дозволяє реалізовувати найсміливіші та найкреативніші ідеї у рамках одного івент-заходу – від оригінального номера до повномасштабного шоу з використанням передових технологій у шоу-індустрії.
Медійні проекти:
• Гумористичне шоу «Словниковий запас» на телеканалі «GTV» – автор, продюсер, ведучий;
• Шоу «30 років гарного настрою» – автор, продюсер, ведучий;
• Соціальний Youtube-проект «Туристична Азбука Одеси» – автор, продюсер, виконавець головної ролі;
• Вечірнє шоу «Одеса. Добрий вечір» – автор, продюсер, ведучий;
• Гумористичне шоу «Бійцівський клуб» студії «Квартал 95». Результатом нашої творчої співпраці стала поява в Одесі клубного проекту «Бійцівський клуб», а потім – гумористичного шоу «Нічний квартал» за мотивами шоу «Вечірній квартал» на одному з національних телеканалів.
Також ми знімаємо багато короткого метру, гумористичні фільми, музичні кліпи тощо.
Замаюсь цим, бо мені це подобається. У дитинстві я мріяв стати президентом. Десь до 11 класу. Навіть друзі думали, що я ним стану. Але життя склалося інакше, і я почав протоптувати собі доріжку в івент-індустрію. Я в цьому бізнесі уже 18 років і пройшов довгий шлях до успіху. А на початку бувало навіть таке, що розклеював афіші на концерти гурту «Рукі ввєрх» та «Hi Fi», які сам же й вів.
На початку кар’єри у мене були романтичні мотиви для того, щоб цим займатися, і прагматичні, або реалістичні. Романтичні – це нести людям радість та стати мегауспішним і популярним. Ну, а прагматичні мотиви – це те, що забезпечувало життєвий тил.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Це було наприкіці, коли ще навіть такого слова, як івент-індустрія, ніхто не вживав. Спочатку шкільна, а потім студентська сцени були моїм хобі, потім були студентські дискотеки, за які я вже отримував свої перші гонорари по 50!!! гривень за проведення однієї вечірки! Потім був КВК та перші закордонні гастролі. До речі вже тоді мої знання англійської допомолги отримати перші замовлення на проведення англомовних заходів.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
З себе. Потрібно вчитись, докладати зусиль, щоб розвиватися у своєму напрямку, створити свій бренд, своє ім’я, яке згодом буде працювати на тебе

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Хотілося б сказати «професіоналізмом», але це ж не якість. Потрібно бути чесним, а ще впертим і, нарешті, трохи авантюрним. Не боятися створювати щось таке, чого не було раніше ні у кого.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Якщо про найближчі плани – хочу запустити ще один цікавий проект, пов’язаний із креативним відеопродакшеном… Я ним уже 100 років займаюся. Вивчити іспанську мову. Побудувати дім. Можливо, десь не тут, десь далеко.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
У мене такого не буває – я завжди і в усьому можу знайти привід для натхнення.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Є люди, з яких я беру приклад у бізнесі. Є люди, з яких я беру приклад на сцені і на телебаченні. Їх небагато. Від кожного я беру те, чого мені, на мою думку, не вистачає.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Усі рішення, пов’язані з розставаннями з людьми. По роботі. Я прив’язуюсь до людей навіть на роботі. І коли я розумію, що мені не підходить ця людина як професіонал, доводиться прощатись з нею – і це завжди непросто. Але необхідно.

Ваша доленосна подія в житті?
Народження сина Даніеля. Життя після цього змінилося. Раніше я повністю присвячував себе роботі, а після народження сина зрозумів, що життя в мене одне, і треба встигнути зробити якомога більше не тільки в кар’єрі.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Вільного часу, насправді, у мене дуже небагато. Але коли таке буває, то люблю займатися спортом, подорожувати. Дуже люблю Амстердам, Іспанію та екзотичні країни Далекого Сходу.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Чесність, вдячність, адекватність в усіх сенсах. Ось є, наприклад, люди, які неадекватно оцінюють свій професіоналізм, свій рівень. І з ними неможливо ні жити, ні працювати.

Цитата: «Якщо людина не хоче щось робити, вона шукає причини. Якщо я хочу щось зробити, я шукаю можливість»