Усама Кафа

Ресторатор

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
«L’KAFA GROUP» — міжнародна ресторанна компанія, яка за 20 років діяльності отримала бездоганну репутацію та увійшла до числа лідерів не тільки на українському ринку, але і заявила про себе світові.
Історія компанії бере початок з 1998 року, коли виникла ідея відкриття інтернет-кафе «RELAX». Новий бренд швидко набув великої популярності і завоював прихильність відвідувачів. У цей час було започатковано і «L’KAFA GROUP». Компанія протягом своєї діяльності зробила значний внесок у розвиток ресторанного бізнесу в нашій країні і привнесла кращі традиції різних кухонь світу.
Це улюблена справа, справа всього мого життя, це те, що приносить мені радість і можливість дарувати людям позитивні емоції.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Коли ми відкрили перше кафе, воно було місцем зустрічі для друзів. Минуло трохи часу, і я побачив, що людям там дуже подобається. Подобається настільки, що вони готові вистояти в черзі, аби потрапити в середину. Це і було сигналом для того, щоб розвиватися далі.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Перше – це ідея і віра в неї. Підкріпити це все потрібно надійними людьми поруч і, звичайно ж, працювати над своїм проектом. Тоді обов’язково все вийде.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Що б досягти успіху, першою чергою потрібно побороти в собі шість якостей: довгий сон, бездіяльність, страх, гнів, лінь, нерішучість.
Працьовитість, наполегливість і віра приведуть вас до бажаної мети.

Яких цілей ви хочете досягти в майбутньому?
Мета нашої компанії – це розвиток і процвітання. Цього року ми відсвяткували 20-річчя «L’Kafa Group», і відчуваємо, що ми тільки на початку шляху до великих звершень. Ми плануємо розвиток в Україні та за її межами, впровадження нових брендів, які не мають аналогів на сьогоднішні. Головна мета розвитку – це щаслива команда і вдячні гості. Ми хочемо, щоб наші бренди існували і були актуальними не одне десятиліття.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтесь?
Бог завжди з нами, і у важкі моменти я завжди звертаюся за допомогою до Нього. Аналізую ситуацію і свої дії. Завжди є відповіді, навіть на найскладніші питання. Віру мені завжди дають мої люди і їх палаючі очі, я відчуваю велику відповідальність перед ними, тому налаштований тільки вперед.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Головним прикладом і наставником для мене завжди був мій батько. Мене також надихають всі люди (незалежно від статусу і сфери діяльності), які займаються улюбленою справою і вкладають максимум сил в її розвиток.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Це було закриття одного із закладів мережі – фаст-фуд-ресторану. Не хотілося вірити в те, що цей концепт не прижився.

Ваша доленосна подія в житті?
Рішення здобувати освіту в Україні.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Моє хобі – це подорожі та спорт, в основному теніс. Гра в теніс мені дозволяє підтримувати хорошу фізичну форму, а також допомагає емоційному розвантаженню. А подорожі – це те, що мене надихає і наповнює позитивом.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Щирість, чесність і порядність. Це той фундамент, на якому можна будувати довірчі відносини і братися за спільну справу.

Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Це залежить від ситуації. Якщо це справа принципу – рішення блискавичне, усі інші моменти завжди обмірковую і зважую всі «за» і «проти».

Що вас може вивести з себе?
Зрада, невірність, обман і все, що з цим пов’язано.

Що було найлегшим в старті кар’єри (бізнесу)? А що найскладнішим?
Найскладнішим було прийняти рішення почати працювати в ресторанному бізнесі, а все, що було після – було легким.

Яке відкриття ви зробили в сфері вашої діяльності?
Неважливо, чим ти займаєшся і в якому сегменті розвиваєшся, головне – щиро любити свою справу і вкладати в неї душу. Тоді ти приречений на успіх.

Цитати: «Наполегливість і віра приведуть вас до мети»
«Неважливо, чим ти займаєшся і в якому сегменті розвиваєшся, головне – щиро любити свою справу і вкладати в неї душу»