Денис Кисельов

Бізнесмен, співзасновник компанії «Hansavest Rental»

Освіта
Вища технічна

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Група компаній «Hansavest Rental» займається металообробкою на території України та Прибалтики.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Ми з партнером розпочали нашу справу в дуже несприятливий для України час. Це був 2015 рік. В країні на той час спостерігався різкий спад виробництва та економіки в цілому. Але нам пощастило, адже до мене з пропозицією про співпрацю звернувся один латвійський бізнесмен. Ми з партнером подумали і прийняли пропозицію. Вона розширила наші бізнесові горизонти. Так у нашої компанії з’явилася можливість працювати із прибалтійськими країнами.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Як на мене, головна умова досягнення успіху – це правильні люди поруч з вами. Один в полі не воїн. Від нашого оточення залежить дуже багато,тому його варто підбирати дуже ретельно та уважно.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Успішні люди – цілеспрямовані та терпеливі. Ще вони відповідальні і постійно працюють над собою, займаються самоосвітою та самовдосконаленням.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Коли займаєшся бізнесом в Україні, то перший план виходить одне бажання – утримати свої позиції. Це необхідний мінімум для роботи в нашій країні з нестабільною економічною та політичною ситуацією. Збереження своїх позицій можна вважати чималим результатом та успіхом для України. Тому вважаю це своєю основною метою на майбутнє.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, в свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
У мене такого ніколи не буває. Я цілеспрямована та впевнена в своїх діях людина, яка завжди дивиться вперед та шукає нові нестандартні рішення. Перш ніж почати свій бізнес, ми з партнером все добре зважили, прорахували всі ризики. Тому віру в свою справу я не втрачаю, адже бізнес тримається не на вірі та натхненні, а на любові до своєї роботи, на раціональних рішеннях та готовності до дії.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Я вважаю своїм прикладом для наслідування свого друга та партнера по бізнесу Еріка Кондратенко, разом з яким я і заснував нашу компанію.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Найскладнішим та найважливішим рішенням в моєму житті було повністю поміняти оточення. Як я вже згадував, від тих, хто поруч, залежить левова части нашого особистого успіху і я радий, що зважився на такий радикальний крок.

Ваша доленосна подія в житті?
Доленосною подією вважаю знайомство у 2012 році з чудовою дівчиною, яка надихає мене з тих пір і по сьогодні. Щодня, щохвилини.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Моя пристрасть та хобі – це мотоцикли. Цікавлюсь також спортивними автомобілями та всім, що з ними пов’язане.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Зараз стало модно «грати ролі». Щирих та відкритих людей, які не ховаються за масками, зараз рідко зустрінеш. Вони на вагу золота. Тому найбільше ціную чесних, відвертих, «справжніх» і намагаюся оточувати себе тільки такими людьми.

Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Я не з тих, хто приймає рішення швидко і робить вибір навмання. Як на мене, краще кілька разів все обдумати, щоб потім не жалкувати та не припуститися помилки.

Що вас може вивести з себе?
Мене дуже дратують брехливі та лицемірні люди. Також з себе може вивести чужа дурість. Це надзвичайно погані якості, які отруюють життя та роботу всім навколо.

Що було найлегшим у старті кар’єри (бізнесу)? А що найскладнішим?
Коли ми тільки починали створювати власний бізнес, то зрозуміли, що намалювати на папері ідею, схему роботи – це найлегше. А от втілювати ці ідеї в життя дуже складно. Тому найважчим для мене у старті бізнесу був перший рік реалізації проекту.