Світлана Сівкова

Власниця ІВЕНТ-агентства «SweetArtEventAgency» та ресторану «Limoncello»

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим? Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
У дитинстві дуже подобалося організовувати концерти, театральні вистави. У дворі збирала дітвору, займалася постановкою вистави, запрошувала батьків, навіть продавала квитки на ці вистави. Мене надихало те, як раділи діти імпровізаціям. Згодом друзі і знайомі стали просити допомоги в організації свят, і це стало моїм покликанням.
Так 14 років тому я створила агентство «SweetArtEventAgency2.
Спеціалізація «SweetArtEventAgency» – створення унікальних урочистостей: весіль, дитячих днів народжень, ювілеїв, корпоративних заходів. Люди завжди будуть відзначати важливі події свого життя, а свято «під ключ», та так, щоб запам’яталося – це майстерність, якою потрібно володіти.
Необхідно володіти певними технологіями і знаннями, щоб створювати свята, щоб дарувати емоції і враження. Важливо також проявляти індивідуальний підхід і враховувати особливості кожного клієнта. Коли очікування перевищуються, коли позитивні емоції зашкалюють, коли сльози радості виступають на обличчях не тільки головних винуватців торжества, але і їх гостей – я задоволена результатом.
Навіть стандартні заходи я намагаюся робити нестандартно: дні народження з залученням гостей за півроку до події, діловий нетворкінг зі свічками і масками на обличчях учасників, дитячі дні народження зі справжніми спецназівськими завданнями, як у голлівудських бойовиках. Можна перераховувати нескінченно. І занурюючись у спогади, мимоволі відчуваю, як мурашки біжать по тілу від масштабів і креативності.
А секрет успіху «SweetArtEventAgency» – це колосальний досвід організації івентів, це команда професіоналів (декоратор, флорист, художник, весільний організатор, координатор, маркетолог, відеограф), яка розвиває свою майстерність постійно, це сміливість реалізовувати щось нове першими, це креативність.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Часто складається так, що успіх у бізнесі відсуває на другий план сімейні відносини або отруює вашу домашню атмосферу, а радість шлюбу і материнства виявляється перешкодою у кар’єрі.
Діловій жінці зазвичай складно знайти баланс між роботою і сім’єю. Мій чоловік, звичайно ж, хотів би більше бачити мене вдома. Але коли він бачить мої щасливі очі, результати моєї роботи, то розуміє, яке задоволення мені приносить моя професійна діяльність. Саме підтримка та розуміння близьких дає можливість не розриватися між сім’єю і бізнесом, не відчувати докори сумління і почуття провини.
Для мене сім’я – основа всього. Без неї життя просто не має сенсу. Відносини – це не те, що у тебе просто є, це те, що ти будуєш протягом часу. Над ними потрібно працювати постійно. Це складно і цікаво одночасно».

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Цілеспрямованість і віра.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Організувати весілля Сергію Мельнику та Іраклі Макацарію.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Я черпаю натхнення в позитивних результатах своєї роботи, у щасливих і вдячних Клієнтів, в емоціях гостей. Мене дуже радує, що більшість Клієнтів стають моїми добрими друзями, що рекомендують «SweetArt» своїм знайомим, що повертаються до нас знову і знову. Довіра – це найкраще джерело сил, дуже мотивує!
Зараз приватне життя закінчується з виходом в онлайн зі смартфонами, месенджерами. І ми часто позбавлені тиші. Перевантаження – колосальне! А емоційна відчуженість гірше хронічної втоми. Обмін емоціями – це важливо! Ми боїмося оголювати свої почуття. Люди стають більш цинічними і перестають спілкуватися «наживо». А свята і загальні події об’єднують людей.
Мій секрет життєрадісності в тому, що людям потрібні емоції і живе спілкування. І наші свята прагнуть дати саме це!
Також мене надихають нові враження, подорожі, зміна обстановки. Важливо розширювати свої уявлення про світ, пробувати нове, експериментувати, знаходити нові ідеї.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Мій чоловік.

Ваша доленосна подія в житті?
Моє народження.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Займаюся спортом, подорожую.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Розум і надійність.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Взяти на себе відповідальність за життя іншої людини.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
Л. Толстой «Війна і мир», оповідання Чехова.

Що зробило вас сильною?
Ситуації, які довелося подолати. Проблеми, які доводилося вирішувати. Це все загартовує людину, дає їй важливий життєвий досвід і робить сильнішою.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
Погляд став умиротворений. Я навчилася миритися з недосконалістю світу і людей, навчилася спокійніше ставитися до проблем.

Що вас надихає щодня йти вперед?
Любов, кохання.

Цитати: «Сім’я – основа всього»
«Я черпаю натхнення в позитивних результатах своєї роботи, у щасливих і вдячних Клієнтів, в емоціях гостей»