Світлана Дубинська

ЛайфКоуч. Спікер. Автор Книг: «Сезон Полювання», «До- і післяродова депресія», «Мистецтво Самотності».
Експерт з розвитку емоційного і сексуального інтелекту. Автор і ведуча трансформаційних Тренінгів і онлайн-програм.

Освіта.
Закінчила Донецький Інститут Туристичного Бізнесу.
Отримала додаткову освіту в сфері сексології та психології.
Навчалася в інституті азіатської класики і в закритих езотеричних школах.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Вся моя діяльність: тренінги, книги, пісні, блогерство, консультування, – спрямована на дуже конкретну мету – жити у світі найщасливіших Жінок. А Жінки, своєю чергою, зроблять щасливими своїх чоловіків і дітей, а значить – і весь Світ!
Я навчилася бути абсолютно щасливою людиною, джерелом енергії, натхнення – того, що так шукають всі люди – і передаю цей досвід і знання Жінкам, які готові стати щасливими і передати це далі.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Я народилася в прекрасній сім’ї, росла в хороших умовах, але з дитинства постійно страждала, весь час щось було мені не так. З дев’яти років я почала пошук Знань про Людину, про щасливе, наповнене життя і про усвідомлений відхід.
Зараз бачу і розумію, що не стільки людина вибирає свій шлях, скільки Шлях сам вибирає людину. Мене вибрав Шлях усвідомленості, щастя і духовної самореалізації.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Я не вважаю, що у мене є кар’єра, – у мене є свій шлях, яким я щодня з любов’ю іду. У мене немає прагнення до зовнішнього успіху, тільки до чесного результату моїх клієнтів та учнів. У мене є маленька сім’я, яка підтримує мене і допомагає у всьому, і велика родина – це всі люди, які приходять в моє життя і розділяють зі мною мій шлях. Тому в цьому плані я не приклад поєднання кар’єри і сім’ї – все є сім’я і все є шлях. Коли нічого не ділиться, не потрібно перейматися тим, як це поєднувати.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
У моєму житті успіх прийшов як побічний ефект самовіддачі справі свого життя і глибинної чистої мотивації, яка тобою рухає.
Але якщо говорити про навички – то це працездатність, уміння концентруватися на головному, віра в те, що ти робиш, любов до тих, для кого ти це робиш, повага до себе і любов до чогось вищого, більшого, ніж твоя особистість.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Я не досягач цілей. Мною рухає прагнення зробити по максимуму для пробудження в жінках джерела усвідомленості і щастя.
Є завдання, і на найближче майбутнє – це відкриття «Центру усвідомленості і присутності» в Німеччині, видання 3-х книг і поширення ідеї життя без страждання на ширшу аудиторію.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Бувають кризи, це нормально. І я люблю кризи, тому що це завжди запрошення на новий рівень. Справитися з ними легко, якщо у вас є щирість з собою, прагнення до істини та усвідомленості і сердечний Духовний Наставник.

Хто для вас є найбільш значущою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Найбільш значимі люди в моєму житті – однозначно мої батьки і мій син. Мій батько для мене – головний приклад, натхненник, а мама – моя головна підтримка. Батько поставив вектор і напрям – служіння людям, мама наповнила вірою мій корабель. Мій син – світло мого серця. З такими людьми в житті дуже легко йти.

Ваша доленосна подія в житті?
Найбільш доленосна подія – це зустріч з моїм першим Духовним Наставником, Галиною Шабшай. Вона відкрила мені мене і зовсім особливий світ тонкощів, щирості і краси.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Чесно, на сьогоднішній день я не знаю, що таке «вільний час». Коли ти живеш в потоці, все заповнюється змістом. Якщо є зовсім вільний від практик і служіння час – ляж поспи.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
У людях найбільше ціную чесність, почуття гумору, прагнення до усвідомленості й істини.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Про найскладніші рішення говорити не буду – це надто особисте. З останнього, більш-менш непростого рішення – це залишити своє улюблене місто і переїхати в іншу країну.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
«Бхагават Гіта», «Гранувальник алмазу» Майкла Роуча, «Духовне Партнерство» Лами Двори, «4-й Шлях» Гурджієва, Старий Заповіт.

Що зробило вас сильною?
Сила дається з народження. Із зовнішніх подій – непрості відносини з батьком у підлітковому віці.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
Моє життя присвячене постійному дослідженню і трансформації, тому погляд на себе і на світ змінюється щороку. Якщо, жартома, повернутися на 10 років назад, то від тієї людини і світогляду не змінилася тільки зовнішня оболонка, і та, звичайно, змінилася.

Що вас надихає щодня йти вперед?
Любов до людей і сила, яка пронизує і веде мене по життю.