Сергій Незименога

Кращий спосіб почати діяти – припинити говорити і почати діяти

Місто проживання

м. Покров Дніпропетровської області

Рід діяльності, хобі

Навчання в школі є для мене пріоритетом. Тому намагаюся виконувати все тільки на відмінно. З дитинства займаюсь бально-спортивними танцями. Обожнюю акторську гру. Улюблений спорт — тайський бокс.

Чому я займаюсь саме цим…

Мені подобається бути комунікабельною, креативною, доброзичливою людиною. Завжди ціную дружні стосунки, відчуваю відповідальність за колектив. Дуже приємно, коли після наполегливої праці і максимуму докладених зусиль ти стаєш переможцем.

Улюблена книга та автор

Я дуже люблю всі книги серії «Гаррі Поттер» автора Джоан Роулінг.

Улюблений фільм або мультфільм

Мій улюблений мультфільм – «Три богатирі».

Кумир

Для мене кумир – моя мама. Своїм прикладом вона показала, що людина може досягти всього сама, своєю працею та вірою в свої сили.

Про себе

У свої 11 років Сергій багато чого досяг: він відмінник у навчанні, призер змагань з тайського боксу, переможець турнірів з бально-спортивних танців – як міських, так і регіональних. У вільний час він любить грати у теніс, захоплюється футболом. Має також неабиякий акторський талант – брав участь у міському конкурсі «Дитина-перлина», де посів перше місце. Завжди організований, на все у нього вистачає часу і натхнення. Сергій – товариський, допитливий, талановитий підліток, який радує своїми успіхами батьків і усвідомлено та ціленаправлено будує міцну основу для своєї кар’єри в майбутньому.

Найсмачніша їжа для мене…

Обожнюю японську кухню. Моя улюблена страва — суші.

Плани на майбутнє

У нас щаслива родина, і я відчуваю себе її улюбленцем. Тож у майбутньому я хотів би, щоб мої батьки пишалися мною, щоб я виріс порядною і хорошою людиною.
Я мрію про власну справу: бути тренером у спорті чи танцях, можливо, відкрити свою фабрику зірок, а можливо – займатися бізнесом. Важливо постійно розвивати свої здібності та досягати чогось нового.