Данило Мойсєєнко

Переможи себе – і виграєш тисячі битв

Місто проживання

м. Одеса

Рід діяльності, хобі

Я професійно займаюсь моделінгом. А мої хобі – це карате і футбол.

Чому я займаюся саме цим…

Мені подобається бути моделлю, а більше за все – фотомоделлю. Люблю виглядати по-різному і на себе приміряти різні образи. Знімаюсь у фотосесіях із задоволенням. Я вирішив стати моделлю, тому що, мені подобається ця професія! Вона дуже цікава, хоча з першого погляду здається, що бути моделлю легко, але це не так. Модель має завзято працювати, старатися і тренуватися, щоб стати професіоналом у своїй справі.

Улюблена книга та автор

Дуже люблю книгу про Гаррі Поттера Д. Роулінг

Улюблений фільм або мультфільм

Мені подобаються всі фільми, пов’язані з героями і містикою.
Люблю такі фільми, як «Шерлок Холмс», фільми всесвіту Марвела.

Кумир

Мій кумир – Леонель Мессі. Це нападаючий у футбольній команді Барселони. Він спортивний, гарний і круто грає в футбол.

Про себе

Данило – врівноважений і вихований підліток, активний у спілкуванні з однолітками і дорослими. Хлопець він особливий – має на все свою думку. У класі заслужено користується авторитетом. Завжди готовий прийти на допомогу і молодшим, і старшим.
Має похвали і грамоти з виховання і фізичної підготовки.

Данило у свої роки вже є успішною моделлю. Хлопець працює штатною моделлю агентства Royal Family Models.
Приймав участь у показах на Odessa Fashion Week, Gran Fashion Event. Співпрацює з представництвом італійських фабрик в Україні – мультибрендовим бутиком ТУТУБЕНЕ. Також є амбасадаром бренда DOMDRICH.
Увійшов до сотні юних талантів Одеського регіону в 2019 році.
Обличчя Odessa Fashion Week 11 сезону, представляє Kids Fashion Day в дизайнерскому образі Алли Френкель. Увійшов до п’ятірки моделей у своїй категорії на Simple the Best.
Хлопець багато уваги приділяє спорту і фізичній підготовці – у віці семи років він почав займатися карате. Приймав участь і займав призові місця в Чемпіонатах України і Відкритих Кубках України з карате у різних розділах і категоріях, має багато сертифікатів і дипломів за проходження семінарів і фізичної підготовки. У нього 5 кю з карате.

Найсмачніша їжа для мене…

Більш за все я люблю картопляне пюре з м’ясом. Також бабусин червоний борщ.

Плани на майбутнє

Я дуже хочу стати професіональною моделлю і представляти світові бренди, увійти до списку топ-моделей світу і прославити своє місто і свою країну. Хочу фотографуватись для різних журналів, стати cover men — обличчям обкладинки! Усміхатися вам зі всіх кіосків (усміхається). Моя мета — вчити цьому інших. Мрію зніматися для фірми «Адідас».
Також хочу багато подорожувати.