Поліна Нагорна

От осинки – не родятся апельсинки

Місто проживання

м. Дергачі, Харківська обл.

Рід діяльності, хобі

Я займаюсь вокалом, танцями, навчаюся в музичній школі за класом фортепіано.

Чому я займаюся саме цим…

Бо я не уявляю свого життя без музики. Співати любила з раннього дитинства і з превеликим задоволенням почала вивчати музичне мистецтво. Мені подобається знаходитись на сцені, дарувати людям позитивні емоції та гарний настрій своїм виконанням пісень.

Улюблена книга та автор

Улюблена книга – «Аліса в Країні Див» Льюїса Керрола. Мені дуже подобається головна героїня книжки, адже вона непосидюча, допитлива та дуже чуйна. Цього року мені пощастило навіть зіграти Алісу у новорічному мюзиклі.

Улюблений фільм або мультфільм

Дуже люблю британський фільм «Аліса в Країні Див», який вийшов у 2010 році, та мультфільм студії Уолта Діснея з такою ж назвою.

Кумир

Кумир – співачка Adele. Її музика, тембр голосу та сила таланту просто зачаровують мене. Щоб досягнути успіху, потрібно брати приклад із найкращих. Для мене такою людиною в світі музики є Adele.

Про дитину. Есе

«Тендітна квітка, викувана з найміцнішого заліза», – говорять про Поліну. Однак ця ніжна дівчинка має сильний характер, надзвичайне почуття відповідальності і завжди йде до своєї мети. Вона відкрита та має багато друзів. Вокалом займається з 6 років, тож не уявляє свого життя без сцени та вважає музику своїм покликанням. Окрім співу, захоплюється танцями, грає на фортепіано, любить читати та поглиблено вивчає англійську мову. Незважаючи на свою зайнятість, дівчинка вміє радіти кожному дню і отримувати задоволення від усього, чим займається.

Найсмачніша їжа для мене…

Я люблю різні екзотичні фрукти, бо мені подобається бути не такою, як усі. Тож я обожнюю не цукерки, а карамболь, папайю, авокадо та манго.

Плани на майбутнє

Я збираюся стати великою співачкою. Я буду багато працювати над собою, поглиблено займатися музикою та вокалом, щоб моя творчість з часом вийшла за межі України та підкорила слухачів у Європі та в США. Або й в усьому світі! Одного дня я стоятиму на одній сцені з моєю улюбленою співачкою Adele.
Коли виросту, буду також багато подорожувати та побачу весь світ. Думаю, мандрівки також будуть частиною моєї музичної кар’єри.