Роман Григоришин

Керуючий інвестиційними проектами

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Моя компанія називається «Blitz investment Group». Разом з партнерами ми створили команду, яка складається з успішних молодих людей та професіоналів у своїх галузях – від юриспруденції, аудиту до сільського господарства та відновлюваної енергетики. Компанія здійснює супровід та управління інвестиційними проектами на території України.

Чому займаюсь саме цим?
Тому що вірю, що тільки за рахунок притоку інвестицій в нашу країну можна врятувати та відновити нашу економіку. Так ми вносимо свій вклад у розвиток нашої Батьківщини.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
До створення власного бізнесу як я, так і інші члени нашої команди були тією чи іншою мірою залучені до роботи з іноземними інвесторами. І що вразило, так це те, що в нашій країні майже відсутня культура надання сервісу людям, які хочуть вкласти гроші в Україні. Під час свого навчання і проживання в Нью-Йорку я досліджував економічні ривки декількох країн. Це і Еквадор і Сінгапур. В обох випадках запорукою успіху були в тому числі інвестиції. В Еквадорі дуже цікавий приклад створення сервісу для потенційних інвесторів. Ми довго спілкувалися на цю тему з партнерами та вирішили створити компанію, яка поставить на перше місце – професійність та сервіс для клієнтів.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
З самодисципліни та навчання. Жоден олімпійський чемпіон не отримав золоту медаль без першого походу у спортзал чи на стадіон. Тому першою чергою потрібно підготувати себе до успіху.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Сила духу, наполегливість, винахідливість, пунктуальність та організованість. А що стосується навичок, то це залежить конкретно від сфери, у якій людина хоче досягнути успіху.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Хочу, щоб наша компанія стала лідером з залучення інвестицій в економіку України.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Я знаходжу натхнення в мотиваційних фільмах, цікавих книжках, подорожах. Іноді дуже допомагає перегляд та створення нових планів. Найбільше натхнення я черпаю від своєї сім‘ї.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Найбільш значимою людиною – дружина Вікторія, наставником – один із партнерів по бізнесу, прикладом для наслідування – батько.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
У 2014 році я знаходився в команді людей, які прийшли до влади внаслідок революції. Проте дуже швидко я переконався, що нічого не змінюється. І я пішов своїм шляхом. Було непросто вийти із зони комфорту, але зараз я абсолютно не жалію про своє рішення. Не хотів би мати відношення до того, що зараз відбувається.

Ваша доленосна подія в житті?
У 2012 році мені вдалося об‘єднати найактивніших представників серед молодіжних активістів з усієї України навколо реалізації проекту – І Всеукраїнське моделювання Верховної Ради України. Саме ці події змінили моє життя і перенесли зовсім в іншу площину.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Відданість, щирість, професійність та винахідливість. Але найбільше – бажання розвиватися. Це безцінно.

Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Оперативні рішення приймаю швидко. В інших випадках для мене характерно зважити всі за і проти та порадитися з найближчим оточенням.