Ресторан «MAMAN»

Назва компанії
MAMAN. Кафе зі справжньою їжею

Телефон
048 711 70 35 та 073 711 70 35

E-mail
kaptyuh.ea@gmail.com

Адреса
м. Одеса, вул. Ланжеронівська, 18

Керівник підприємства
Олександр Бергарт і Тетяна Воропаєва — засновники компанії, власники ресторанів «Сім’ї MAMAN».

Загальна інформація про компанію
MAMAN — перший з ресторанів «Сім’ї MAMAN»

Рік заснування
2012

Форма власності
Приватна

Сфера діяльності підприємства
Ресторанний бізнес

Продукція / послуги
Ресторан для повсякденного відвідування та особливих випадків. Широке концептуальне меню, на основі страв одеської кухні і кращих зразків світових кухонь + алкогольні та безалкогольні напої, великий вибір коктейлів

Регіон, який охоплюють послуги компанії
Одеса

Чи є сертифікати якості, ліцензії?
«MAMAN. Кафе зі справжньою їжею » входить у 100 кращих ресторанів України, в десятку кращих ресторанів Одеси, двічі фіналіст премії «Сіль», володар таблички «Ревізор рекомендує», переможець «Битви ресторанів» на каналі 1 + 1 і т.д.

Додаткова важлива інформація про Компанію
Стратегія нашого ресторану — дуже смачна, зрозуміла їжа, приготована з кращих продуктів і красиво подана на оригінальному посуді. Головна цінність ресторану — його гості. З моменту відкриття ресторану він завоював велику популярність і любов своїх відвідувачів, яких приваблює сюди не тільки смачна їжа, але й доброзичливий сервіс, затишна атмосфера. В ресторан приходять гості різних вікових категорій і соціального статусу. У нашому ресторані відмінно уживаються студенти і люди похилого віку, мільйонери і люди з середнім достатком. Всіх об’єднує любов до смачної їжі і затишку, які їм дарує наш ресторан. Ми любимо наших гостей! І вони відповідають нам взаємністю.