Італійський ресторан-піцерія «Limoncello»

Назва ресторану
«Limoncello»

Категорія
Італійський ресторан-піцерія

Що саме відрізняє ресторан від інших закладів
Оригінальний рецепт і технологія приготування неаполітанської піци в печі на дровах.

Історія закладу: ідея, назва
Ідея відкриття італійського ресторану-піцерії «Лімончелло» з’явилася під час відвідування історичної піцерії в Неаполі, де була винайдена піца Маргарита. Враження були настільки сильними, що відразу визріло рішення створити в Одесі ресторан-піцерію з автентичною італійською піцою, яка пахне хлібом, моцарелою, базиліком і томатами – так само, як в Італії.
Так у 2009 році був відкритий італійський ресторан-піцерія «Лімончелло». Назву він отримав на честь популярного в Італії лимонного лікеру. Вважається, що виробництво Limoncello почалося за найдавніших часів – мало не одночасно з початком вирощування лимонних дерев. У нас в ресторані можна спробувати лікер, приготований за автентичним рецептом, якому тисячі років.

Про інтер’єр
Інтер’єр виконаний в авторському стилі – оригінальний і затишний. Заклад гармонійно поєднує в собі сучасний стиль та елементи декору в стилі італійської тратторії.

Про меню
Меню включає в себе традиційні страви італійської та європейської кухонь. А також – авторські страви.

Про напої
Традиційний італійський напій Limoncello, приготовлений за власним рецептом. Широкий асортимент вин, міцних напоїв, коктейлів та тонізуючих напоїв для найдосвідченіших гостей.

Середній чек
250-300 грн

Адреса
м. Одеса, вул. Грецька, 21

Контакти, соцмережі, сайт
Ресторан: +38 (0482) 333 345
Доставка: +38 (048) 706 00 22
limoncello.com.ua
www.facebook.com/restoran.limoncello
www.instagram. com / limoncello_odessa