«Gonzo Lounge Bar»

Назва компанії
Gonzo Lounge Bar

Телефон
+380681608888

E-mail
Gonzobar2017@gmail.com

Адреса
м. Одеса, вул. Жуковського, 26,

Web-site
https://www.facebook.com/gonzo.od/

Керівник підприємства
Ходацький Сергій Сергійович — власник. У 24 роки відкрив свій перший Lounge-заклад в самому центрі Одеси. Є активним інстаграм- та ютуб-блогером, де показує своє життя, ділитися своїми думками, секретами ресторанного бізнесу, успіхами та невдачами. Його мета – до 2020 року запустити 20 Lounge-проектів.
біографія:

Загальна інформація про компанію
Gonzo Lounge Bar — це унікальний в своєму роді заклад, який знаходиться в історичному центрі Одеси. Незвичайний дизайн інтер’єру створює особливу атмосферу, яку не хочеться покидати. Європейська кухня, димні кальяни найвищої якості, оригінальна коктейльна карта і виступи популярних ді-джеїв міста роблять ваш вечір незабутнім. Тільки тут Ви зможете відчути справжню атмосферу відпочинку та гарного настрою!

Рік заснування
2017

Сфера діяльності підприємства
Громадське харчування

Продукція / послуги
Послуги громадського харчування

Регіон, який охоплюють послуги компанії
м. Одеса

Чи є сертифікати якості, ліцензії?
Немає

Додаткова важлива інформація про Компанію

Гонзо — це дуже чесно. Вкрай суб’єктивно, але по своїй суті висловлює загальну думку. Гонзо — це зухвалий репортаж без всяких правил. Репортаж, який суперечить системі. Репортаж, який ведеться там, де навіть немає подій для репортажу!
Гонзо-журналістика (англ. Gonzo — «той, що з’їхав з глузду, пришелепкуватий») — напрям в журналістиці, для якого характерний глибоко суб’єктивний стиль оповіді від першої особи, при цьому репортер виступає не як неупереджений спостерігач, а як безпосередній учасник описуваних подій, використовуючи свій особистий досвід і відкрито висловлюючи емоції, завдяки чому підкреслює основний зміст цих подій. Для «гонзо-журналістики» також характерні активне використання цитат, сарказму, гумору, перебільшень і навіть ненормативної лексики, що є невід’ємною рисою цього стилю.

Загальна інформація:
— Гонзо це?
Гонзо це дивний, незвичайний, божевільний.
— Чому ми називаємося Гонзо?
Ми намагаэмося завжди здивувати наших гостей, починаючи від нашого дизайну інтер’єру, який зміг поєднати в собі такі стилі, як класичний і лофт, та закінчуючи нашими незвичайними вечірками, незвичайною подачею страв та нашою маркетинговою кампанією. Ми змогли в собі поєднати класичний бар, традиційну европейську кухню та вже сучасний атрибут відпочинку — кальяни. Таким чином, ми себе позиціонуємо як Lounge Ваг.
— Яка у нас кухня?
Кухня у нас європейська: салати, пасти, стейки, супи, м’ясні дошки та десерти.
— Який у нас бар?
Бар у нас класичний з великим асортиментом сучасних коктейлів.
— Яка у нас музика?
Музика у нас, загалом, в стилі поп, хіп-хоп від популярних ді-джеїв міста.
— Чому логотип Сова?
По-перше, для нашого закладу сова символізує нічне життя. По-друге, це символ мудрості, він уособлює наше ставлення до сервісу, гостей та бізнесу в цілому.
— Чому вирішили відкривати саме лаундж?
Через відносну новизну ніші подібних закладів в нашій країні, а також відсутність великої кількості учасників ринку в даному сегменті.
Для наших гостей, окрім стандартних послуг, ми надаємо можливість зіграти в настільні ігри, які особливо полюбилися великим компаніям.
Кожні вихідні у нас проводяться вечірки та тематичні вечори. У будні ми також готуємо для наших гостей різноманітні заходи: в понеділок — розіграш подарунків від наших партнерів, у вівторок — робимо привабливі акції по всьому меню, в середу — виняткові заходи, вечорами гостей малює художник і ми з радістю даруємо портрети моделям, четвер — ми показуємо фільми на кінопроекторі, в цей кіновечір ми подаємо інше меню, яке можна спробувати лише під час перегляду фільму, мета — занурити гостей в атмосферу кінотеатру, але з гарною кухнею і кальяном.
Кожен гість знаходить щось близьке йому в нашому закладі, а ми намагаємося це подавати в найкращому вигляді.