Холдинг емоцій «!FEST»

Назва компаніі

Холдинг емоцій «!FEST»

Телефон
(050) 431 55 84

E-mail
prgroup@fest.lviv.ua

Адреса
м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26

Web-site
www.fest.lviv.ua

Керівник підприємства

Співвласники Холдингу емоцій “!FEST”: Андрій Худо, Юрко Назарук, Дмитро Герасімов

Загальна інформація про компанію
На початку весни, 2007 року, десь на площі Ринок у Львові, троє молодих підприємців, а в душі повстанців, були у стані непереборного бажання створити власну компанію, яка, перш за все, базуватиметься на принципах та цінностях, які вони поділяють. Один з них виступив в ролі інтегратора, оскільки зумів об’єднати різних людей разом, саме ним був Андрій Худо.

Ідея і бажання були прийняті, затверджені і виправдані шалено швидко, що повною мірою свідчить про відсутність страхів та інтуїтивні вчинки, спровоковані довірою. Справи йшли правильними та швидкими темпами. Вечори надихали бізнес-планами, а свідомі дні розставляли некоректні цифри по місцям, розроблялись логотипи, збиралась команда, створювалась компанія. Першим був літній ресторан «Біля Діани». Одразу після відкриття першого ресторану почалася робота над «Криївкою», яка відкрилася у вересні 2007 року. «Криївка» дала базис розвитку нашого холдингу, тому що це була правильна ідея в правильний час.

Рік заснування
Компанія заснована у 2007 році у Львові. Сміливі проекти та їх професійна реалізація робить Компанію унікальною. Вже перший проект — ресторан «Криївка», приніс великий успіх по всій Україні та за її межами, за перший місяць роботи його відвідало більше 50 тисяч осіб.

Кількість працівників

В компанії працює близько 2000 людей

Сфера діяльності підприємства та продукція

Холдинг емоцій “!FEST” — це мережа креативних ресторанів та проектів. Ми працюємо в сфері ресторанного бізнесу, девелопменті, видавничій справі, рітейлі, відкрили школу, пошиття одягу, робимо фестивально-розважальні події, розвиваємо готельну справу, туристичні сервіси.

Регіон, який охоплюють послуги компанії

Більшість проектів та ресторанів знаходяться у Львові. Львівська майстерня шоколаду, Львівські пляцки та П’яна Вишня є по всій Україні, та поза її межами.
!FEST COFFEE MISSION, знаходиться в двох локаціях:
• Україна, Львів, !FESTrepublic
• Nicaragua, San Juan del Sur

Чи є сертифікати якості, ліцензії?

Кожен проект та ресторан працює згідно вимог та законів України.

Додаткова важлива інформація про компанію

Місія: творити унікальний простір позитивних емоцій та вражень, робити себе, місто, країну та світ кращими.
Ціль компанії: стати світовою компанією в ресторанному та шоколадному бізнесі
Цінності: унiкальнi та яскравi, пристраснi та небайдужi, патрiотичнi та вiдкритi — ми разом рухаємось вперед!