Ресторан «Elissa Bar&Restaurant»

Назва ресторану
«Elissa Bar&Restaurant»

Категорія
Ресторан преміум-класу

Що саме відрізняє ресторан від інших закладів
Бренд-шеф Стефано Антоніоллі, авторська італійська кухня, вишуканий інтер’єр, наявність затишного внутрішнього дворика, прихованого від перехожих, цілодобовий бар.

Історія закладу
Elissa – один з головних персонажів Джованні Боккаччо «Декамерон». Крім того, ця назва співзвучна з назвою нашого міста. Наш бар також має свою додаткову назву – Insomnia (Безсоння), оскільки відкритий цілодобово. У барі завжди можна перекусити.

Про інтер’єр
Інтер’єр створений італійським архітектором і дизайнером Nunzio Da Via, який розробив ергономічний простір, що повністю задовольнить смаки наших гостей. 5 різних локацій, з’єднаних затишним двориком, захоплять вас у світ тиші і спокою в самому серці галасливого міста. Основний стиль – мінімалізм, з використанням натуральних матеріалів. Стіни закладу прикрашають картини італійського художника Marco Rossi.

Про меню
Авторська італійська кухня

Про напої
Чудова винна і коктейльна карта, розроблена шеф-барменом Костянтином Гутником.

Про шеф-кухаря
У минулому шеф-кухар сім’ї ресторанів F&F – «Fish&Fusion» та «Food Forest» в Relax Park Verholy, Стефано 12 років працював у компанії «Козирна Карта». Відкрив такі проекти, як Da Vinci Fish Club, Da Vinci у Харкові, Leo Club, працював в «Avalon», також відкривав «Ministerium» в Одесі. Має диплом ISO 9002 та академії «Босколо Етуаль». Працював у Дубаї, а також у кращому італійському ресторані за кордоном, який був визнаний президентом Італії. Крім усього іншого – брав участь у створенні найбільшого торта у світі, зареєстрованого в Книзі рекордів Гіннесса!

Середній чек

300-600 грн

Контакти, соцмережі, сайт
http://elissa.com.ua/ru/
https://www.facebook.com/Elissa-BarRestaurant-467653053675978/
https://www.instagram.com/elissarestaurant/