Ресторан «Central Bar»

Назва ресторану
Central Bar

Категорія
Бар. Ресторан.

Що саме відрізняє ваш ресторан від інших закладів?
Central Bar — заклад в самому серці Одеси. Це місце з характером і своєю особливою атмосферою. Єдиний заклад в місті, де кожен день грає жива музика, а прямо всередині працює перший в місті барбершоп.

Історія закладу: ідея, назва
Даніель Салем, співзасновник та ідейний натхненник Central Bar і Amsterdam Hotel & Restaurant, розповідає: «Протягом довгого часу я шкодував про те, що в нашому місті немає справжнього «музичного» закладу, воістину правильного, який точно відображає музичний бік Одеси, адже у нас так багато крутих і талановитих музикантів і виконавців, але їм ніде показати свої таланти. Завданням було створити майданчик саме для цього, створити заклад в нью-йоркському стилі, де голосно, весело, гамірно, де бармени спілкуються з людьми, які товпляться біля барної стійки. Таке собі центральне місце, де всі будуть відчувати себе особливими і в центрі подій. Виходячи з цього і прийшла ідея назвати заклад — Central Bar».

Про інтер’єр
Інтер’єр Central Bar виконаний в стилі лофт: бетон, метал, дерево, дорогі елементи декору. Створювався інтер’єр з бажанням занурити приміщення в бетон, в індустріальний стиль. Він важкий, масивний, впевнений в собі, будувався, напевно, відповідно до характеру засновника.

Про меню
Європейська, американська, східна, азіатська кухні. Тут чудово проведуть час ті, хто любить смачно поїсти, так як в меню є все — починаючи від вегетаріанських страв та закінчуючи величезним вибором бургерів, наприклад.

Про напої
Великий вибір класичних, острівних коктейлів і straight-тів, звичайно. Один з найбільших контактних барів в Одесі, в якому ви знайдете напій для себе і свого настрою.

Про ресторатора, шеф-повара, персонал
Кожна людина, яка працює в стінах Central Bar, — особлива. Починаючи від музикантів, які також є членами команди, оскільки вони створюють атмосферу закладу, закінчуючи людьми, які відповідають за чистоту. Робота персоналу вибудовується таким чином, ніби вони у себе вдома і приймають гостей. Це може прозвучати банально, але це дійсно так і гості, які приходять сюди, завжди підкреслюють це. Тут всі дуже вільні у спілкуванні. Тут ніхто не підтримує суворий ресторанний формат або формат шинку. Кожен бармен і офіціант — особистість зі своєю історією.

Середній чек
500 грн

Адреса
м. Одеса, Катерининська площа, 3

Контакти, соцмережі, сайт
048 725 58 58, https://m.facebook.com/centralbarodessa/.