Ресторан «AURA»

Назва ресторану
AURA

Категорія
Ресторан – лаунж – караоке бар.

Що саме відрізняє ресторан від інших закладів
AURA – новий для нашого міста інтер’єр і формат відпочинку: в AURA у будні дні панує атмосфера lounge, а в п’ятницю і суботу, коли настає ніч, працює DJ. В основному залі можна танцювати, курити кальян , пити коктейлі – відриватися до ранку; а в залі караоке – співати від душі. Також AURA – це майданчик для проведення бізнес-активностей: від бізнес-зустрічей, презентацій до фуршетного обслуговування компаній до 500 осіб.

Історія закладу: ідея, назва
Назва асоціюється із затишком, з атмосферою, яка панує у нас ввечері. У ресторані є своя, особлива аура.

Про інтер’єр
Ресторан оформлений у стилі лофт. Затишно розмістившись на диванах, можна милуватись чарівним видом на центральну площу Вінниці і на знаменитий напис «I love Vinnitsa», що є візитною карткою нашого міста.

Про меню
Кухня AURA – це фьюжн. У ресторані AURA можна спробувати страви різних країн світу – роли, WOK, бургери. Найбільше, на що ми робимо акцент, і те, чим ми пишаємося, – це м’ясо. У нас широкий вибір страв з риби і морепродуктів.

Про напої
Вибір алкогольних напоїв в AURA – найширший у Вінниці. Це понад 25 видів віскі – від мас-маркету до преміям-класу. У коктейльній карті представлені класичні коктейлі, твісти на найвідоміші коктейлі, а також авторські напої, розроблені нашими барменами.

Про ресторатор, шеф-кухаря, персонал
AURA – це сімейний бізнес під керівництвом рестораторів Артема, Марії та Антона Сивашів. Як і в будь-якому успішному сімейному бізнесі, в AURA вкладено душу його керівників. Флагман нашої кухні – наш шеф-кухар Андрій Леженко. Тільки завдяки справжньому таланту нашого шефа до кулінарії, те, що подають нашим гостям, — приносить насолоду і бажання повернутися.

Середній чек
300 грн

Адреса
м. Вінниця, пл. Гагаріна, 2 (скляна прибудова до Вінницького Універмагу)

Контакти, соцмережі, сайт
Телефон: +38 (068) 09 09 099
Instagram: @ aura.lounge
Facebook: www.facebook.com/aura.lounge.vn
• сайт: www.auralounge.net