Готель «Ажур»

Назва готелю
Готель «Ажур»

Категорія
3,5 ★

Що саме відрізняє готель від інших закладів
Ми – маленький затишний готель біля моря, з великими прагненнями до кращої європейської якості обслуговування і гостинності. І по праву пишаємося результатами!

Історія готелю
Назва готелю – «Ажур» – презентує заявку на вишуканий дизайн та інтер’єр. З назвою гармонує і зовнішній вигляд будівлі – химерний орнамент по фасаду й ажурні ковані огорожі балконів. Ну а головна ідея – створити обстановку, яка максимально налаштовує на хороший настрій протягом усього відпочинку.

Про інтер’єр
Внутрішнє оздоблення загальних зон, номерів і ресторану витримане в єдиній концепції: дружба світла і простору. Стримані, переважно теплі кольори, без яскравих плям; темні акценти врівноважує спокійний білий; предмети інтер’єру радують око, але не привертають зайвої уваги.

Про місце розташування
Готель «АЖУР» розташований в районі 16 ст. Великого Фонтана. Це частина міста, що поєднує в собі тишу, затишок, морське повітря і можливість дістатися до туристичного центру, вокзалу, аеропорта та «клубної мекки» – Аркадії – однаково швидко: за 10-15 хвилин автомобілем. А до одного з найкращих одеських пляжів – «Золотий берега» – за ті ж 10 хвилин ви дійдете прогулянковим кроком.

Про додаткові послуги
До послуг гостей – ресторан класичної європейської та одеської кухні, бар з відмінним вибором алкогольних і безалкогольних напоїв, а також сауна і конференц-зал.

Про персонал
Хороший персонал повинен бути максимально непомітним. В «Ажурі» у гостей складається враження, що все робиться само собою.

Середній чек за номер
950 грн

Середній ресторанний чек
250-300 UAH

Адреса
м. Одеса, вул. Довга, 33/3, р-н 16 ст. Фонтана

Контакти, соцмережі, сайт

Главная


https://goo.gl/maps/YACvxVwiB372