Печерський Іван

«Усе потрібно робити з позитивом!»

Місто проживання

Київ

Рід діяльності, хобі

Навчаюсь у 4 класі гімназії № 19 «Межигірська».
Спортивно-бальними танцями (латина та стандарт) займаюся з 5 років, поєдную їх із заняттями у музичній школі № 1 (клас гітара). Також є учасником ансамблю «Обертон».

Чому я займаюся саме цим

Мені подобається займатися танцями, оскільки це не тільки спорт і цікава форма спілкування з однолітками, а ще й можливість подорожувати по Україні та по світу (коли турніри виїзні), що, своєю чергою, розвиває мене як особистість. Мій хороший музичний слух дуже допомагає мені в такому виді спорту, як танці.

Улюблена книга та автор

Марія Сердюк «Стів Джобс» (біографія)

Улюблений фільм або мультфільм

«Війна нескінченності» (фільм) студія MARVEL

Кумир

У мене немає кумира.

Про себе.

Для своїх 10 років Іван домігся вже багато чого: цього року він разом зі своєю чарівною партнеркою Єлизаветою Захаровою був учасником Європейського та світового чемпіонату зі спортивно-бальних танців у місті Блекпул (Англія). І паралельно разом зі своїм ансамблем був призером Всеукраїнського конкурсу виконавців на народних інструментах (3 місце). У школі з поглибленим вивченням іноземних мов опановує англійську,французьку та польську мови – володіння ними стає у нагоді при поїздках на міжнародні змагання.
Крім спортивних досягнень, хлопець цікавиться робототехнікою (збирає конструктори «Лего» у вільний час). Дуже товариський і веселий, поважає дівчаток, інтелігентний. Уміє кожну розпочату справу доводити до кінця.

Що люблю поїсти

Я – ласун, люблю цукерки і шоколадки. А також, як і мої друзі, – спагетті і піцу. Особлива любов у мене до японської кухні (суші).

Улюблена цитата

Усе потрібно робити з позитивом!

Плани на майбутнє

Щодо найближчих планів – успішно здати ДПА і перейти в 5-клас. Також у червні братиму участь у турнірах з танців у м. Одесі (Чемпіонат України) та зборах у м. Рава (Італія). Хочу стати чемпіоном світу разом зі своєю партнеркою на наступному фестивалі в м. Блекпул.