Захарова Єлизавета

«Чим частіше ви боретеся, тим частіше перемагаєте»

Місто проживання

Київ

Рід діяльності, хобі

Спортивні бальні танці.

Чому я займаюся саме цим

Дивно красивий, яскравий, граціозний вид спорту розвиває моє тіло, гнучкість і почуття ритму. Вчить працювати в команді і бути сильним та цілеспрямованим партнером. Дозволяє багато подорожувати, пізнаючи світ.

Улюблена книга та автор

«Маленький принц», Антуан Екзюпері

Улюблений фільм або мультфільм

Фільм «Аватар», мультфільм «Спірит»

Кумир

Я не маю конкретного кумира. Завжди вірю у власний стиль і вважаю, що у кожного свій особливий шлях до кращої версії себе. Я із захопленням дивлюся на своїх тренерів, чемпіонів з бальних танців, навчаюсь у них, намагаюсь виносити щось важливе для себе від кожного лектора. Мені імпонує стиль танцю багаторазової чемпіонки світу серед професіоналів Юлії Загоруйченко. Скоро ми зустрінемося в Італії на семінарі, і я зможу почерпнути для себе цінну інформацію від неї та інших кращих світових танцюристів.

Про себе.

Єлизавета навчається у 3-му класі міжнародної школи в Києві, де викладання ведеться анлійською мовою, тож спілкується нею вільно, як рідною. Також успішно вивчає французьку. Ведучи активний спосіб життя, з дитинства полюбила верхову їзду, але при цьому абсолютно спокійно може годинами малювати або шити. Та головна її пристрасть – це світ танцю і музики. Часті поїздки в Америку, Європу та Англію розвинули пристрасть до подорожей, тож Єлизавету по праву можна назвати людиною Світу. Але дівчинка вважає, що саме тут, в Україні, найталановитіші вчителі, здатні розкрити її потеціал і привести до успіху. Півроку тому доля звела її з талановитим партнером по танцях Іваном Печерським, з яким успішно представила Україну на фестивалі танцю в Англії.

Що люблю поїсти

Багатогодинні тренування і часті змагання вимагають здорового підходу до харчування і способу життя, тому моїм улюбленим перекусом залишаються фрукти і горішки, це живить мене і дає мені сили йти до фіналу. Під час відпочинку і подорожей люблю побалувати себе морепродуктами.

Улюблена цитата

Чим частіше ви боретеся, тим частіше перемагаєте.

Плани на майбутнє

Єдине, що розділяє мене і успіх, – це безперервний прогрес. Тому я маю намір далі старанно тренуватися, багато подорожувати, вчитися всюди, ставити нові цілі, красиво заявляти про себе світові і – обов’язково перемагати.