Димова Софія

«Чудова дівчинка з ніжною посмішкою і дивно глибокими очима. Софійка – дуже творча особистість, не по-дитячому доросла і розважлива»

Місто проживання

Одеса

Рід діяльності, хобі

Вчуся в школі «Гармонія», вивчаю англійську мову, люблю малювати, займаюся гімнастикою, люблю плавати. А ще дуже мені подобається з мамою готувати).

Чому я займаюся саме цим

Спорт мені допомагає бути гнучкою, підтягнутою. Малювання… це моя любов, і напевно передалося мені від мами…

Улюблена книга та автор

Я люблю читати, і на свої 8 років досить багато книг прочитано мною. Найулюбленіші – це «Вівторки в замку» Джордж Дей, «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері, «Полліанна» Елеонори Портер.

Улюблений фільм або мультфільм

Я до безтями люблю мультфільми та сімейні комедії! Це «Один вдома», «Рататуй», «Ріо», «Бель і Себастьян» і безліч інших.

Кумир

Оооо… я обожнюю Монатіка!

Про себе.

Чудова дівчинка з ніжною посмішкою і дивно глибокими очима. Софійка – дуже творча особистість, не по-дитячому доросла і розважлива. Всебічно розвинена – у неї багато інтересів. Свою природну витонченість і грацію дівчинка підтримує заняттями в секції спортивної гімнастики, успішно закінчує навчання в другому класі. Її улюблені предмети – природознавство та інформатика. А свою творчу натуру вона розкриває у своїх малюнках. Софія – гордість своїх батьків!

Що люблю поїсти

Мені дуже пощастило – моя мама шалено смачно готує…
Її сирники та млинці – найсмачніші на світі.
Звичайно, я люблю також піцу, морозиво і шоколад)

Улюблена цитата

«Мої смаки надзвичайно прості. Я легко задовольняюсь найкращим», — Уїнстон Черчилль.

Плани на майбутнє

Нещодавно я почала навчатися грі на гітарі. І в майбутньому мені хочеться досягти в цій справі чудових результатів. Я хочу володіти англійською, іспанською, французькою, німецькою мовами. Радіти кожному дню і бути щасливою.