ООО «ВОГ РІТЕЙЛ»

ООО «ВОГ РІТЕЙЛ» керує мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, а також активно розвиває мережу WOG CAFЕ та WOG MARKET.

Мережа автозаправних комплексів WOG — це найбільша українська монобрендова мережа АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів, яка налічує близько 500 об’єктів у всіх областях України. Всі нафтопродукти в мережі WOG — виключно імпортного виробництва стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Казахстану, Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та ін.

WOG CAFE – це мережа кафе, в яку входять 386 об’єктів по всій Україні. З них 363 кафе розташовані на АЗК WOG, 16 — в поїздах «Інтерсіті», 1 кафе — в аеропорту «Київ» (Жуляни) та 6 міських кафе — в Києві та Львові.

У 2017 році мережа АЗК WOG (WOG CAFE) стала явним лідером серед мереж автозаправних станцій в категорії «кава», згідно з даними маркетингового дослідження в Києві міжнародної компанії Nielsen. Продажі кави в 2017-му році в мережі WOG склали 26 млн. порцій. Крім кави в меню мережі кафе WOG CAFE представлена ​​група сніданків, закусок, гарячих бутербродів, десертів, гарячих і холодних напоїв.