ATB-Market

ATB-Market (частина Корпорації АТБ) — це найбільша, найшвидше зростаюча мережа в Україні.

У 1993 році компанія «Агротехбізнес» заснувала мережу дискаунтерів ATB. В 2000-х роках мережа АТБ була першою, хто запровадив нову систему самообслуговування в форматі дискаунтерів в Україні. Дисконтні магазини – це магазини з різноманітними товарами за оптовими цінами. Якщо взяти до уваги зручне розташування та високу якість продуктів, то цей формат найкраще відповідає запитам українських споживачів. Тому мільйони людей оцінили переваги мережі ATB.

За даними дослідження ринку, це найбільша роздрібна мережа в Україні з понад 750 магазинами у більш ніж 202 містах та 16 ​​регіонах України. За 21 рік своєї діяльності ATB стала відома як магазини, де можна придбати якісні товари, а також заощадити сімейний бюджет. Щодня більше 2 мільйонів українців відвідують та купують продукти харчування та товари в АТБ. За останні 5 років роздрібна мережа показала найвищий темп зростання. У 2014 році оборот АТБ склав 46 млрд. 670 млн. грн. (З урахуванням ПДВ).

Асортимент магазинів складає понад 3500 найменувань, в тому числі понад 800 товарів власних торговельних марок АТБ. Мінімізуючи вартість логістики та реклами, ціна на товари приватної марки нижча, ніж середня, але якість відповідає відомим брендам.

Успіх і високий розвиток протягом більш ніж 20 років забезпечує дружня команда мережі. Професіоналізм, відданість розвитку, дотримання корпоративних стандартів та високий рівень відповідальності кожного співробітника дають нам змогу досягти нашої місії — забезпечити населенням України продукцією високої якості за мінімальними цінами та забезпечити якість товару, шляхом впровадження високих технологій та етичної поведінки в роздрібний бізнес.