Маркетплейс «Prom.ua»

Назва компанії
Prom.ua

Телефон
+380443907018
Лілія Овчиннікова, +380675702080

E-mail
pr@prom.ua

Адреса
Україна, м. Київ, вул. Харківське шоссе, 201/203

Web-site
https://prom.ua/

Керівник підприємства
Іван Портний, CEO Prom.ua

Загальна інформація про компанію
Prom.ua — найбільший маркетплейс України, де продаються понад 100 мільйонів товарів від 150 тисяч підприємців з усієї країни. Купити можна все — від зубної щітки до комбайна.
Prom допомагає підприємцям легко і недорого вийти в онлайн, розширити географію бізнесу — продавати не тільки в своєму місті, але по всій Україні.
Покупці люблять «Пром» за те, що тут вони знаходять будь-який товар за вигідною ціною. Продавці допомагають їм обрати потрібний розмір, колір, комплектацію та швидко відправити замовлення, щоб встигнути до Дня народження, свята або важливої поїздки. Знайти надійного продавця допомагають рейтинги і відгуки. В місяць покупці залишають 5 тисяч відгуків про інтернет-магазинах «Пром» і куплені товари.

Рік заснування
2008

Форма власності
ТОВ «УАПРОМ»

Кількість працівників
800+

Сфера діяльності підприємства
Електронна комерція

Продукція
Маркетплейс

Регіон, який охоплюють послуги компанії
Вся Україна

Додаткова важлива інформація про Компанію
Prom.ua з’явився в 2008 році, щоб допомогти власникам бізнесу вийти в онлайн швидко і недорого. Підприємцям потрібен був зручний ресурс, який допоможе їм легко створювати сайти і продавати товари в Інтернеті. Так, Микола Палієнко, Денис Горовий і Тарас Мурашко створили простий і зручний «конструктор сайтів». Трохи пізніше засновники вирішили зібрати товари, послуги від клієнтів-підприємців в єдиний каталог і запропонувати українським покупцям аналог китайського Алібаби.
В результаті Prom знизив вартість виходу бізнесу в онлайн в 10 разів. На його платформі будь-який підприємець може створити інтернет-магазин без допомоги IT-фахівців. Величезний каталог і потужна система SEO-просування перетворили Prom в один із найпопулярніших маркетплейсів для онлайн-шопінгу. Щодня його відвідують 1,5 мільйона чоловік.