Олександр Стадниченко

Телерадіоведучий

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
«Shark radio» – онлайн-радіостанція, для якої єдиний правильний формат – актуальна музика і авторські програми. Ми говоримо «НІ» застарілим формам ФМ-мовлення. Наша мета – медіа-контент нового типу, де онлайн-ефір, трансляція в Facebook і YouTube, підкасти та нові технології працюють в унісон.
Захотілося зробити сучасне радіо, на якому буде відбуватися те, що цікаво було б слухати мені і молоді. Щоб там була музика і програми на будь-який смак.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку?
Я ніколи не слухав радіо, тому що мені не подобалося, що там відбувається. До того ж, почалася хвиля Фейсбук, і люди стали більше йти в мобільні телефони, програми та інтернет. Стало цікаво не тільки чути, але й бачити.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Ідея. Щоб це було ні на кого не схоже. І команда, звичайно ж.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Потрібно бути комунікабельним. Бути в темі. Стежити за новинами і за тим, чим зараз люди цікавляться. Ну і, звичайно, бути красивим, товариським, тобі має бути цікаво робити те, що ти робиш.

Яких цілей ви хочете досягти в майбутньому?
Світове панування, першою чергою. Ну, і бути кращими у своїй справі. Хоча, на мою думку, ми і так вже.

Чи бувають моменти, коли вас залишає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Звичайно, як і у всіх, буває. Я прокидаюся. Опускаю голову в металеве відро з водою, яке стоїть біля мого ліжка. Роблю кілька ковтків. Вмиваюся. Підходжу до дзеркала, дивлюся в нього і зі словами: «Тонконожка, пора йти дарувати людям музику і гарний настрій», – біжу на ефір.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
«Не сотвори собі кумира», – кажу я собі, протираючи свою фотографію на стіні на роботі і перевіряючи, чи встановлена ​​вона у всіх наших співробітників на телефоні.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Чай або каву. Кожен раз стою перед цим вибором.

Ваша доленосна подія в житті?
Друг запросив сходити з ним за компанію на ефір на радіо.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Дивитись фільми. Ходити в кіно. Можу весь день дивитися фільми.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Почуття гумору і самоіронію.

Який сценарій прийняття рішень вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Швидко вирішити, а потім, засовуючи собі голки під нігті, довго обмірковувати: «Можливо, треба було вирішити по-іншому».

Що вас може вивести з себе?
Коли люди спізнюються. Коли близькі обманюють. Але я швидко відходжу. Буває, вийду з себе, постою, оглянувши, видихну – і назад заходжу.

Що було найлегшим у старті кар’єри (бізнесу)? А що найскладнішим?
Найлегшим було знайти людей, які хочуть того ж, чого й ти. Найскладнішим – знайти крісло в студію. Не міг вибрати, чорне хочу чи з золота.

Яке відкриття ви зробили в сфері вашої діяльності?
Що є величезна кількість людей, про яких ніхто не знає просто тому, що їм ніде не дають про себе розповісти. Що можна отримати заряд гарного настрою на весь день, просто поговоривши з людиною 15-20 хвилин. Дуже важливо, щоб люди любили те, що вони роблять. Що радіо – це не богом забутий винахід.

Цитата: «Потрібно бути комунікабельним. Бути в темі. Стежити за новинами і за тим, чим зараз люди цікавляться. Ну і, звичайно, бути красивим, товариським, тобі має бути цікаво робити те, що ти робиш»