Юридична, громадська.
Освіта
ОНМУ ім. Мечникова (юридичний факультет) та ОНЕУ (економічна освіта(.
Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Я є головою президії «Південноукраїнської Міжнародної Колегії Адвокатів». Це об’єднання адвокатів, метою якого є надання правової допомоги і здійснення юридичного обслуговування фізичних і юридичних осіб. Колегія об’єднує в собі найбільш репутаційних адвокатів Одещини – це 11 найсильніших фахівців у різних областях права, що займаються як приватними, так і корпоративними справами. «Південноукраїнська Міжнародна колегія адвокатів» не має жодного негативного результату у справах, які веде. Крім правової діяльності, Колегія досить активна і в громадських заходах: команда «ЮМКА» бере участь в іграх «Що? Де? Коли?», а футбольна команда у 1999-2003 роках завойовувала бронзові та срібні нагороди на чемпіонаті Одеси бізнес-ліги з фут залу. Також проводяться тренінги та семінари, які на даному етапі плануються до виходу в тому числі і в online-режимі.
Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
У мене сім’я адвокатів: бабуся – знаменитий в Україні цивіліст Блатіна Софія Михайлівна, її стаж – 49 років в Одеській обласній колегії адвокатів. Тому мій життєвий вибір був зумовлений: мені з 5 років говорили, що буду адвокатом.
З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Успішна людина – самодісциплінований перфекціоніст, той, хто робить все вчасно і живе за розкладом. І він успішний у всьому: як у бездоганному зовнішньому вигляді, так і в своїх знаннях – енциклопедичних та професійних.
Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Основний навик – самоосвіта. Треба постійно в чомусь брати участь: у нових курсах, у нових тренінгах, підвищувати кваліфікацію, читати літературу, як професійну, так і художню, відвідувати театри, дивитися хороші фільми. Самоосвіта – запорука успіху.
Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Ми хочемо розвинути пошуковий всеукраїнський загін «Подолаємо разом», який діє по Одесі, займаючись пошуком зниклих дітей. Також – розвинути Колегію, що б її діяльність була не тільки в одеському або південному регіоні, а й по всій Україні. У планах – набирати хороших фахівців.
Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Знаєте, яка з двох футбольних команд переможе – «Барселона» чи «Реал»? Перемагає той, хто на куражі, а це – синонім натхнення. Коли не відчуваю куражу, потрібно взяти паузу і зупинитися – без сильної мотивації нічого не виходить.
Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Я не шукаю собі кумира, аналізую праці багатьох, але певного лідера до абсолютного подорожчання не прагну.
Ваша доленосна подія в житті?
4 вересня 2012 р. я хрестився у вірменській апостольській церкві.
Чим ви любите займатися у вільний час?
Плаваю в басейні кожен день, по суботах я стріляю в тирі, ходимо з сім’єю в кіно на всі прем’єри, вожу дочку на художню гімнастику, а в неділю граю у футбол і готуюся стати арбітром футзалу. У мене величезна кількість хобі, займаюся ним активно, а не періодами, ну і, звичайно ж, багато подорожую.
Що ви цінуєте в людях найбільше?
Самоосвіту, пунктуальність. Мені комфортно з холериками-перфекціоністами, у кого день розписаний щохвилинно. Я укладаю розклад на тиждень вперед, тож біля мене повинні бути люди пунктуальні і дисципліновані, а це – вроджені риси характеру.
Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Швидко, але це не завжди правильно. Є теза: рішення повинні бути неспішними, правильно – взяти паузу і потім прийняти правильне рішення, але в нашій професії часто потрібне прийняття оперативних рішень.
Що вас може вивести з себе?
Багато чого – від неохайного вигляду людини до її незібраності, а найголовніше – коли одна зі сторін з будь-якої причини не виконує домовленостей. Мене це дратує, я в своєму житті жодного разу не порушив договору, навіть за станом здоров’я, але відповідальні люди швидко згорають.
Що було найлегшим у старті кар’єри (бізнесу)? А що найскладнішим?
На старті кар’єри важлива взаємовиручка колег-юристів. Труднощі, які були на самому початку мого професійного шляху: я знав відмінно теорію права, але не знав процес, ні кримінальний, ні цивільний. Усе приходить з досвідом і практикою.
Яке відкриття ви зробили в сфері вашої діяльності?
Потрібно спілкуватися тільки з тими людьми, з якими це робити приємно і комфортно – успіху можна досягти тільки з ними.