Олександр Ахмеров

Депутат Одеської обласної ради

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Голова депутатської фракції «Довіряй Ділам» в Одеській обласній раді, член виконавчого комітету Одеської міської ради. Займаюсь політикою та громадською діяльністю. Маю покликання допомагати людям. Реалізувати його дуже просто, коли ти член команди однодумців. Пишаюсь тим, що член команди мера міста Геннадія Труханова. З сильним іі справедливим лідером – до сильної та квітучої Одеси.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Те, що відбулося в нашій державі у 2014 році: Революція Гідності для багатьох стала каталізатором внутрішніх змін і спонукала активніше брати участь у долі держави.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Я пропоную починати з себе, зі своїх особистих якостей і навичок, з розвитку власного професіоналізму. Ти повинен займатися тим, що робить тебе щасливим. Забудь про гроші або інші пастки, які прийнято вважати успіхом. Якщо ти щасливий, працюючи в сільському магазині, – працюй. У тебе всього одне життя.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Я вважаю, потрібно якщо любити – то королеву, а програвати – мільйон. Жити потрібно тут і сьогодні, але не забувати про цілеспрямованість, дисципліну та самоорганізацію, відданість справі, яку робиш.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Дуже хочеться змінити нашу державу. Хочу, щоб мої діти жили у процвітаючій країні з сильною економікою і високими соціальними стандартами. Хочу, щоб молодь не їхала закордон, а знайшла перспективу у нашій державі. Хочу, щоб моя мама могла гуляти квітучим містом, де безпечно і красиво, а мої сини (один є, а один ще буде) будували своє майбутнє у рідній Одесі.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Я втрачаю натхнення тільки в одному випадку – коли сперечаюсь з дружиною. Часто наші погляди на стан речей різняться, але ж є розуміння, що дуже важливо йти разом і при цьому дивитися не в різні боки, а вперед. Для мене дуже важливо знати, що з моєю сім’єю все добре – здорові батьки, гарний настрій у сина і щаслива дружина. Тому найважливіші хвилини у житті, які мені дають натхнення, – це час, який я проводжу з сім’єю.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Це збірний образ, це моя сім’я.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Складні рішення я приймаю кожного дня: і складні рішення особисто для мене, і для Одеси, і для Одеської області. На жаль, ресурсу і грошей на усіх не вистачає. Мені складно обирати між ремонтом доріг та ремонтом у дитячому садочку, але ці непрості рішення потрібно приймати. Найскладнішим для мене є розуміння, що за кожним моїм рішенням – людські життя, мрії та сподівання.

Ваша доленосна подія в житті?
Знайомство з Геннадієм Трухановим. Робота в одній команді сформувала моє бачення світогляду, принципи та пріоритети.
І друге – це знайомство з дружиною, це дало відповідь на питання «навіщо». Заради сім’ї та країни.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Вільного часу дуже мало. Коли він випадає, то намагаюся проводити його з сім’єю. Неважливо, у теплій затишній домашній обстановці чи десь подорожуючи. Головне – з найближчими людьми.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Відданість, вірність. Собі, своїм моральним цінностям, друзям, родині, своїй справі. Це дуже важлива і дуже рідкісна риса в людях. Я ціную надійних людей, і сам намагаюся бути таким для оточення.

Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Я дотримуюся більш системного характеру прийняття рішення. Намагаюся все добре обдумати, зважити, прорахувати ризики, передбачити наслідки свого рішення.

Що вас може вивести з себе?
Частіше за все мене може вивести з себе дружина, і це у неї добре виходить. А якщо серйозно, мені складніше за все, коли я не можу вплинути за процес, і від мене не залежить ситуація. Бути над ситуацією і поза часом – мій принцип.

Що було найлегшим у старті кар’єри (бізнесу)? А що найскладнішим?
Легко, коли ти займаєшся справою в команді однодумців, і складно – пливти за течією. Складно, коли ти стикаєшся з несправедливістю, і дуже легко, коли ти перемагаєш.

Яке відкриття ви зробили в сфері вашої діяльності?
Згодом я зрозумів, що немає нездійсненних завдань, є неприйняті рішення.

Цитати: «Важливо бути, а не здаватись»
«Немає нездійсненних завдань, є неприйняті рішення»