Сергій Антонов

Глава Благодійного Фонду Сергія Антонова

Освіта
Одеська національна морська академія

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Основною метою діяльності Фонду є турбота про людей похилого віку, серед яких і ветерани праці, та малозабезпеченим, багатодітним, неповним сім’ям, сім’ям з прийомними та усиновленими дітьми. Фонд організовує для цих людей мирні заходи, які сприяють розвитку культури та реалізації програм національно-культурного і духовного розвитку, розвитку спорту в Україні, займається проведенням благодійних акцій, благодійних аукціонів, конференцій, прийомів, концертів всеукраїнського та міжнародного масштабу. Наша благодійна організація також допомагає людям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, із наданням юридичних консультацій. Фонд займається популяризацією мирних процесів в Україні, спрямованих на забезпечення мирного врегулювання конфліктних ситуацій, вирішення нагальних проблем суспільства через засоби масової інформації, інформування суспільства про досягнення в цій сфері.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Мені не байдужа доля тих, кому пощастило в житті менше. Займаюся цим лише тому, що хочу принести користь суспільству в цілому та окремим людям зокрема. Я хочу поліпшити умови життя людей різних соціальних груп та давати нужденним допомогу, яка їм так потрібна.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Починати необхідно з правильного навчання і саморозвитку, практики у вибраній вами галузі. Важливо також правильно визначитися з поставленими цілями – це допоможе в досягненні необхідного успіху.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Головні якості, якими повинен володіти успішний бізнесмен, – це Працьовитість, Завзятість і Креативність, а також знання своєї справи.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Хочу, щоб моя Компанія розвивалася та процвітала.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, в свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
У моїй компанії працює дуже дружній та завзятий колектив. Із подібними проблемами ми ще не стикалися і, сподіваюсь, не стикатимемося й надалі.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Прикладом для наслідування завжди для мене був мій батько – Антонов Олександр Олексійович, капітан Одеського порту. Я завжди на нього рівнявся, він був моїм кумиром. Найприємнішим в тому, що я досягнув успіху та зміг себе реалізувати був той факт, що мені вдалося перевершити батька. це було надзвичайно важливо для мене.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Життя постійно ставить нас перед вибором. Така доля кожного бізнесмена. До цього треба бути готовим та не боятися брати на себе відповідальність. Коли я перебуваю в стані прийняття складного рішення, для мене важливо розуміти всі його наслідки. Рішення я приймаю самостійно, по совісті і тільки після ретельного зважування всіх за і проти.

Ваша доленосна подія в житті?
Кожна досягнута ціль та мета, якої дуже прагнув, для якої наполегливо працював, старався, — є сама по собі дуже радісною та доленосною подією.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Дуже люблю подорожувати, особливо в компанії друзів. Також намагаюся завжди дотримуватись режиму дня і займатися спортом. Здоровий спосіб життя дуже важливий для мене.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Інтелект і прагнення досягти більшого.

Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Я завжди обмірковую і зважую свої рішення. Не люблю необдумані вчинки. Мій досвід показує, що швидкі рішення ще ніколи не приводили людину до позитивного результату. Особливо це стосується бізнесменів.

Що було найлегшим у старті кар’єри (бізнесу)? А що найскладнішим?
На початку своєї кар’єри я добивався всього сам, але коли є поставлена ​​задача і сформований колектив, справи йдуть в рази швидше і краще.

Яке відкриття ви зробили в сфері вашої діяльності?
За підтримки мого фонду реалізуються безліч проектів зі сфери освіти, збереження і розвитку історико-культурної та духовної спадщини України, а також програми з охорони здоров’я і сприяння учням у навчанні: проведення благодійних акцій, благодійних аукціонів, конференцій, прийомів і концертів.