Аль-Мохамад Ареф Ахмад

Головний лікар стоматологічної клініки «Granddent», стоматолог-ортодонт.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Наша клініка – найбільша приватна стоматологічна клініка Одеси, оснащена обладнанням останнього покоління. Відповідаючи всім європейським стандартам, «Granddent» надає пацієнтам весь спектр стоматологічних послуг будь-якої складності.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Стати лікарем було моєю мрією ще з дитинства – я хотів допомагати людям. Зрештою, зуби відправляються на той світ першими… Значить, і рятувати їх потрібно першою чергою, тому і став стоматологом. Коли навчався в медичному інституті, подумував про фах щелепно-лицьового хірурга, але один з моїх наукових керівників – доктор наук, викладач ортодонтії – побачив у мені ортондонта. І переконав мене в тому, що це – моє покликання.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Свою професійну діяльність я почав у Стоматологічному Інституті і пропрацював там 10 років. Потім вирішив почати самостійну справу, знявши в оренду крісло, а згодом – кабінет. Поступово «виростив» клініку. Звичайно ж, фінансово допомогли друзі. Я хотів створити власну клініку для того, щоб в ній реалізовувати свої ідеї, а також ідеї моїх друзів-колег.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Ми часто називаємо себе «Сім’я Granddent». Основний принцип нашої команди – співпраця. Що стосується відносин всередині колективу, то я приділяю велику роль взаємодопомозі, формуванню командного духу.

Яких цілей ви хочете досягти в майбутньому?
Завдання моєї клініки – довести, що стоматологія може бути доступною і якісною для кожного пацієнта, оскільки кожна людина заслуговує на красиву і здорову усмішку.

Чи бувають моменти, коли вас залишає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Іду спілкуватися з пацієнтами своєї клініки. Коли я бачу їх радість від красиво зробленої роботи стоматолога, коли я чую подяку батьків за допомогу їхнім дітям – я знову починаю вірити в себе і розуміти, до чого прагну.

Ваша доленосна подія в житті?
Переїзд в Одесу. Вступивши до Медичного університету, я зрозумів, що хочу все своє життя пов’язати з цим містом.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Я дуже люблю проводити час з рідними і близькими друзями, але у мене дуже мало вільного часу – увесь віддаю роботі. Саме тому багато хто з моїх колег стали для мене майже рідними.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Працьовитість.

Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів усе зважити і обдумати?
У сучасному світі, що динамічно розвивається, іноді не залишається часу на довгі роздуми. Доводиться приймати рішення швидко, але при цьому ретельно планувати і прораховувати всі варіанти.

Що вас може вивести з себе?
Непунктуальність.

Що було найлегшим у старті кар’єри (бізнесу)? А що найскладнішим?
Найскладніше – це приймати рішення. Але якщо поруч є люди, яким ти довіряєш, і вони тебе підтримують, будь-які складнощі стають переборними.

Яке відкриття ви зробили в сфері вашої діяльності?
Стоматологія – це моє життя. Для мене важливо мати можливість допомогти кожному стати володарем щасливої ​​усмішки. Іноді досить подивитися, як посміхається людина, щоб зрозуміти, що вона відчуває і думає. Я прийшов до висновку, що змінивши усмішку, можна повністю змінити життя людини на краще. Як то кажуть, здоровий сміх – найкраща реклама красивих зубів!

Цитати: «Змінивши посмішку, можна змінити життя».
«Стоматологія – це моє життя. Для мене важливо мати можливість допомогти кожному стати володарем щасливої ​​усмішки».