Олег Серафін

Співак, шоумен, songwriter

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Уже понад 12 років я працюю в сфері шоу-бізнесу – у творчому об’єднанні «RUMBERO’S Art-Group», засновником та ідейним натхненником якого є Амадор Лопес. Шлях становлення артистом почався з танцювальної сфери. Я виступав солістом у відомому на той час шоу-балеті «Rumbero’s». Тоді якраз набирали популярності танцювальні шоу на телебаченні. У складі шоу-балету я брав участь у телевізійних проектах на «1 + 1», «Інтер», «Новий Канал».
Через деякий час ми з Амадором Лопесом створили однойменну вокальну групу. У ній я зміг проявити себе не тільки як вокаліст, але і як автор пісень.
Моя професія дає мені можливість розвиватися, створювати якісний музичний матеріал, дарувати людям радість і позитив. Бути соціально-активним і підтримувати талановите молоде покоління.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Напевно, у кожної людини є своє призначення. Стати артистом – моє покликання. Не пам’ятаю конкретного моменту, коли все почалося. Але пам’ятаю перші емоції від виступів на великій сцені. Це була незабутня ейфорія! Тоді я, напевно, зрозумів, що хочу розвиватися тільки в цьому напрямку.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Напевно, не «з чого», а «з кого». Це ми самі! Ми довгі роки можемо поневірятися по світу в пошуках істини, відповідей на питання, у пошуках себе. Але відповідь завжди криється в нас самих! Тільки ми самі знаємо, що для нас краще. Потрібно розібратися в собі і своїх пріоритетах. Важливо стати щасливим – тоді ви станете успішним!

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Людина – як особистість – повинна обов’язково бути щирою. Тоді в неї повірять люди. Потрібно бути цілеспрямованим і працездатним, щоб домогтися визнання у своїй сфері. Ну, і почуття гумору та легка самоіронія ніколи не завадять у будь-якій справі.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Майбутнє настає з кожним днем. Важливо кожен день створювати, бути корисним, мотивувати своїми вчинками інших.
Якщо говорити про творчі плани – це багатомільйонна аудиторія по всьому світу!

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Віра в себе – це ключ до успіху. Незважаючи на будь-які труднощі і життєві виклики, потрібно вірити, що у тебе все вийде. Не можна сумніватися в своїй силі. Ми те, що ми випромінюємо. Хороші люди, приємні події, важливі моменти в нашому житті траплятимуться, якщо ми будемо випромінювати позитив. А в сумнівах, внутрішніх конфліктах знаходиться істина, народжується справжня творчість.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Найбільш значимими людьми у своєму житті я завжди буду вважати своїх батьків! Своїм наставником вважаю Амадора Лопеса. Він сам створив себе. Він є для мене прикладом цілеспрямованої і мудрої людини, у якої завжди є чому повчитися.
Я ніколи нікого не наслідував. Не можна сліпо наслідувати когось – ви ризикуєте втратити індивідуальність. Потрібно набиратися життєвої мудрості і розвивати в собі особистість.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Жити далеко від рідного дому. Там моя сила, моя енергія, моя сім’я. Професія артиста часто супроводжується самотністю.

Ваша доленосна подія в житті?
Переїзд до столиці.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Поки я не навчився робити паузи і знаходити цей «вільний час». Але якщо з’являється така можливість, я подорожую.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Щирість, цілеспрямованість, почуття гумору.

Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Я дуже імпульсивна людина, іноді приймаю рішення, як то кажуть, «зопалу». Я керуюся почуттями, але в нашій професії, як і в бізнесі, це не завжди правильно. Тому оточую себе такою командою і людьми, з якими можна зібрати «експертні думки» і прийняти правильні рішення.

Що вас може вивести з себе?
Невихованість.

Що було найлегшим у старті кар’єри (бізнесу)? А що найскладнішим?
Найлегшим було починати! Там і юнацький запал, і ентузіазм, і якась «наївна легкість». Це я розумію зараз, пройшовши певний шлях у своїй сфері. Але найскладніше – утримати той рівень і якість, до яких ти прагнув. Адже я з тих, хто прагне тільки до кращого.

Яке відкриття ви зробили в сфері вашої діяльності?
Наша група і кожен з її учасників стали першовідкривачами латиноамериканської культури в Україні. Саме для широкої аудиторії. Ми довели і доводимо, що українська культура в симбіозі з латиноамериканською може бути щирою, справжньою і запальною. Ми не дотримуємося трендів – ми їх створюємо!

Цитата: «Не можна сліпо наслідувати когось – ви ризикуєте втратити індивідуальність. Потрібно набиратися життєвої мудрості і розвивати в собі особистість».