Вадим Садковський

Спортсмен-бодібілдер. Персональний тренер. Засновник Онлайн-академії фітнесу ProFitnessStyle.

Освіта
Одеський національний політехнічний університет, факультет ІБЕІТ, отримана спеціальність – менеджер ЗЕД.
Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, факультет фізичного виховання і реабілітації, спеціальність – фізичне виховання.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Любов до спорту і здорового способу життя, самовдосконалення, бажання допомагати людям, – це три основні причини, чому я цим займаюся.
На 7-му році мого життя лікарі виявили у мене безліч вроджених, як виявилося, патологій, які привели мене на лікарняне ліжко на кілька місяців. Але я був дитиною, і почасти дуже свавільною дитиною, яка нічого не розуміла у лікарських діагнозах, та й мені було все одно, що мені не можна те, до чого мене так сильно тягне – бігати, стрибати, грати в активні ігри, розвивати свої фізичні здібності.
І я почав приховувати від батьків свої захоплення спортивними дисциплінами. Мій фізичний потенціал почав розкриватися вже в школі. Там я і закохався в гру під назвою баскетбол, в яку грав надалі 16 років поспіль. Тепер вже більше 10 років фітнес моє все. Медичні обстеження через роки показали, що від багатьох патологій не залишилося і сліду
Саме тому, після інституту, спробувавши шаблонність цього світу, і попрацювавши на звичайній роботі, я зрозумів, що так справа не піде. Я хочу робити те, що я люблю. І в 23 роки я звільнився, і по сьогоднішній день займаюся тільки тим, від чого кайфую.
До того моменту я вже реально почав розуміти, що хочу допомагати не тільки собі, а й людям, які не знають, як цього досягти, як зробити себе кращими і здоровішими. Я тренував дітей баскетболу в спорт-школі, я проводив персональні тренування для друзів та їхніх друзів в тренажерному залі. Я вступив на навчання на другу вищу освіту, щоб стати тренером. Я робив все, що міг, допомагаючи іншим. Тепер це моя місія на Землі, і фітнес визначив мій напрямок.
Моя онлайн-академія створювалася з метою навчання людей в різних напрямках. Я допомагаю тим, хто вже заплутався в тоннах інформації з інтернету, як все-таки насправді зробити своє тіло красивішим і здоровішим. Також навчаю людей, які бажають стати персональними тренерами в сфері фітнесу та бодібілдингу і хочуть працювати в цьому напрямку. Окрім того я готую людей до змагань з бодібілдингу до різних категорій.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Перш за все – моя особиста зацікавленість у самовдосконаленні. Згодом – мої спостереження за тим, як халатно багато тренерів ставляться до потреб людей та їх здоров’я. У результаті я вирішив допомагати і тим, й іншим.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Завжди потрібно починати з самодисципліни. Це найважливіше, що на старті дасть перші плоди на шляху до успіху.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Працьовитість, цілеспрямованість і нестримне бажання до самовдосконалення.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Розширити свою сферу діяльності на якомога більшу кількість людей. І навчити якомога більше грамотних фахівців. Самореалізуватися в бодібілдингу на світовому рівні.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
У всіх так буває. Але справляюся я з цим періодично по-різному. Іноді просто від усього і всіх відпочиваю. А іноді просто переключаюсь з однієї справи на щось інше, хоча б тимчасово.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Немає такої однієї людини. Я формую свій світогляд і свою особистість, збираючи по крупинках з кожного, з ким спілкуюся, якомога більше хорошого і позитивного.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Поки що все було на крилі удачі. Найскладніше рішення ще належить прийняти.

Ваша доленосна подія в житті?
Немає такої однієї. Це, здебільшого, низка доленосних подій або знайомств, які в будь-якому випадку позитивно вплинули на мій саморозвиток і мої перспективи. Можу назвати доленосні рішення: попри заборону батьків, які переживали через моє слабке здоров’я в дитинстві, я займався спортом самостійно, як міг; я покинув роботу, звільнився, щоб займатися тим, до чого лежить душа – фітнесом.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Веб-дизайн, фотографія, графіка, ретуш. Кіноман.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Чесність і вірність!

Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Кілька тисяч разів усе зважити і обдумати – але якомога швидше! 🙂

Що вас може вивести з себе?
Дурні і нахабні люди.

Що було найлегшим у старті кар’єри (бізнесу)? А що найскладнішим?
Немає легких шляхів, завжди, домагаючись своїх цілей, долаєш перешкоди. «Через тернії до зірок». Але до сих пір найскладніше – це самоорганізація і дисципліна. Однак завжди виручає позиція «Бачу ціль – не бачу перепон».