Олег Хороший

Продюсер.

Освіта.
Театральний інститут імені Бориса Щукіна, Національна академія державного управління при Президентові України.

Розкажіть про свою компанію.
Продюсерський центр «STAR TIME» працює в сфері дитячого шоу-бізнесу, а саме – реалізує творчі мрії дітей. Ми навчаємо їх естрадному вокалу, акторській майстерності, телемистецтву і багатьом іншим цікавим напрямками.
«Star Time» — єдиний в Одесі навчальний центр, що надає професійне навчання в сфері дитячого шоу-бізнесу. Наш центр дає дітям чудову можливість розвивати і вдосконалювати творчі навички, на високому професійному рівні. На базі продюсерського центру успішно функціонує школа-студія, де кращі фахівці в своїй області навчають дітей вокалу, акторської майстерності, сценічної мови, хореографії, тележурналістиці і психології. Викладачі ПЦ «Star Time» — тільки професіонали, які мають безліч регалій, серед яких і Заслужені артисти України. З їх допомогою діти зможуть з легкістю освоїти всі тонкощі професії артиста, впоратися з можливими підводними каменями і розвинути свої таланти до професійного рівня. Велика кількість практичних занять допоможе дитині стати впевненішою в собі, розкутішою. Вже на першому етапі навчання учні ПЦ «Star Time» беруть активну участь в таких міжнародних конкурсах, як «Дитяча Нова Хвиля», «Академія популярної музики Ігоря Крутого», «Дитяче Євробачення», «Sanremo Junior». Крім того, всі діти беруть участь в зйомках телешоу, дитячих телевізійних проектах і концертах, організатором яких є ПЦ «Star Time».

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку?
Ніякі обставини не допомагали мені створити цю компанію. Ми просто займалися улюбленою справою, щодня створюючи нові проекти для дітей.

З чого потрібно почати, щоб домогтися успіху?
Як би смішно не прозвучало, але з початку. Необхідно визначити для себе, чим ти хочеш займатися, а саме – чим ти можеш бути корисний суспільству, що нового ти можеш принести цьому світу.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Наполегливістю, пунктуальністю, чесністю. Ну і, звичайно ж, необхідно не стояти на місці, йти в ногу з часом, вдосконалюватися.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Побудувати одну велику імперію під назвою «STAR TIME», яка буде в себе включати мінімум 5 дитячих садків, продюсерський центр, табір, школу і вищий навчальний заклад.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення? Як ви з цим справляєтеся?
Так, як і у всіх людей це буває. Втомлюєшся, перегораєш… Але є величезне зобов’язання перед іншими людьми, клієнтами. Вони в очікуванні чогось нового, і права на зупинку або помилку просто немає. Як боротися з цим? Просто не допускати таких моментів!

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
У сфері побудови бізнесу – Олександр Висоцький, який створив цілу імперію, яка працює як один величезний механізм. У кожного в різних сферах діяльності є свій ідол: особисто для мене в режисурі – Алан Бадоєв, у музиці – Костянтин Меладзе.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Їх доводиться приймати щодня в робочій рутині, починаючи від найму до звільнення. Також це стосується інвестицій. Наприклад, у табір «STAR TIME».

Ваша доленосна подія в житті?
Мабуть, вступ до гуртка в Будинку офіцерів.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Вільного часу у мене вкрай мало. Є вихідний день – неділя, коли я можу поспати трохи більше звичайного, постригтися і просто привести себе в порядок.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Чесність і пунктуальність.

Який сценарій прийняття рішення вам ближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Вирішувати швидко. Найчастіше, цей сценарій є дуже великою проблемою, оскільки виникає багато нюансів, які потрібно оперативно змінювати.

Що вас може вивести з себе?
Будь-яка найпростіша дрібниця. Невиконане зобов’язання, до прикладу.

Що було найлегшим і найважчим у старті кар’єри?
Найлегшим – придумати ідею, більш складним – втілити її в реальність.

Яке відкриття ви зробили в сфері вашої діяльності?
Найперше – ми стали першовідкривачами поняття «дитячий шоу-бізнес» взагалі. Раніше ніхто не знав і навіть подумати не міг, що йому є місце на ринку. Крім цього, другим відкриттям стало те, що «STAR TIME» – єдиний представник Дитячого Євробачення на півдні України.