Артем Христін

Бізнесмен, спортсмен.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Моя компанія називається ТОВ «Прайд Логістика». Вона була створена для забезпечення однієї з основних потреб виробників і кінцевого споживача, а саме – для доставки вантажу (товару). На ринку є лідери з доставки посилок, але ми вирішили задачу перевезення значно більших партій товару. Також ми пішли далі – і вирішили питання зі зберігання великих партій товару, перетарці його і комплектації окремих збірних вантажів, тим самим надаючи нашим партнерам повний логістичний цикл.
Окрім бізнесу я також активно займаюся спортом. Визнанням моїх досягнень у спорті є здобуття звання майстра спорту з армрестлінгу (багаторазовий чемпіон України, переможець багатьох міжнародних турнірів з армрестлінгу), МС з пауерліфтингу (бронзовий призер Чемпіонату Світу з пауерліфтингу, багаторазовий чемпіон України), МС з жиму штанги лежачи, МС зі станової тяги (володар 2 рекордів України з жиму штанги лежачи та зі станової тяги).

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку?
Це низка певних подій. Все і не згадати. Але одне можу стверджувати достеменно, що дуже вдячний усім цим подіям, які привели мене саме до того результату, яким маю підстави пишатися сьогодні.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Для початку потрібно зрозуміти, що таке «успіх» саме для вас. Людина схильна обманювати себе у визначенні цього поняття або, що ще гірше, і зовсім не задавати собі це питання. Потрібно повірити, що це можливо і що успіх – це про тебе. Ну, а потім – найпростіше: потрібно взяти і домогтися цього самого успіху. Цей крок більше практичний, цей крок – про план дій і наполегливе виконання пунктів цього самого плану. Обов’язково – долаючи всі перешкоди, а вони, повірте, будуть.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Упевненістю, наполегливістю, продуктивністю, умінням вести за собою, масштабним мисленням.

Яких цілей ви хочете досягти в майбутньому?
Завдань дуже багато, усі перерахувати важко, тож окреслю кілька, якими хочу поділитися.
Бізнес: стати абсолютним лідером в галузі транспортної/складської логістики.
Спорт: пробігти марафон. Піднятися на «7 вершин Світу».
Особистісні: захистити дисертацію й отримати звання кандидата економічних наук.
Сімейні: створити щасливу сім’ю.

Чи бувають моменти, коли вас залишає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як Ви з цим справляєтеся?
Звичайно, думаю, такі моменти бувають у всіх. Я ж навчився в такі моменти віддавати собі накази, а не домовлятися з собою. Але і це виявилося не абсолютно ефективним на довгому проміжку часу. Зараз для мене це активний відпочинок і чітка орієнтація на ціль. Як тільки стає вже зовсім не під силу, я починаю прицільніше дивитися на мету, до якої йду, і відразу ж отримую підтвердження, що все роблю правильно і готовий згортати гори ще більшого масштабу.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Мабуть, найкоротша, але найбільш змістовна відповідь, – це моя мама.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Це було рішення приймати всі рішення легко і не переглядати, і не ревізувати вже прийняті рішення. У певний момент я зрозумів, що моя увага не буде зависати в минулому і в постійних терзаннях щодо того, чи було певне рішення максимально правильним. Така поведінка псує настрій і не залишає уваги на розвиток. Таке рішення істотно збільшило швидкість мого розвитку в досягненні всіх цілей. Древні мудреці вчать, що всі рішення повинні прийматися протягом 7 вдихів і видихів, увесь інший час – це вже роздирання розуму.

Ваша доленосна подія в житті?
Чи не визначаю для себе такої. Багато усвідомлень, пов’язаних з тією чи іншою ситуацією, які призводять до постійних корисних інсайтів.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Почати тут варто з того, що вільного часу у мене не буває. Я перебуваю в постійному русі. Як на мене, то не можна визначити, що є «вільний час». Час може бути вільним від роботи, від захоплень, від духовного розвитку. Коли мій час звільняється від одного з перерахованих занять, він одразу ж перескеровується на інше. Глобально ділю свій місячний розклад на такі розділи-завдання: фізичні завдання (тренування, пробіжки тощо); бізнес-завдання; особистісні завдання (тренінги, навчання, семінари, вивчення нової інформації); духовні завдання (читання книг, перегляд фільмів, вистав, відвідування музеїв); сімейні завдання; спільні завдання.
Природно, тримати баланс виходить далеко не завжди, але такий поділ дає можливість правильно поділити всі завдання на групи і стежити за розподілом часу, залежно від поставлених цілей.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Уміння брати на себе відповідальність – як за власне життя і все, що в ньому відбувається, так і за ту зону, яка йому довірена. Уміння багато говорити і звинувачувати у всіх невдачах випадок, погоду, сусіда або ще когось не робить людині честі в моїх очах. Тільки впевненість і бажання змінювати те, що не влаштовує. Нести відповідальність за ті самі зміни. Після чого – оцінювати результат від цих змін і, за необхідності, знову міняти. За фактом, процес нескінченний, але саме він і є прогресом. Саме таке ставлення до зовнішнього середовища робить людину абсолютно чесною і справедливою, що також дуже важливо.

Який сценарій прийняття рішень вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Вирішувати швидко!

Що вас може вивести з себе?
Завжди намагаюся контролювати ситуацію і починаю, звичайно ж, з себе. Але часом це не так вже й просто. Найголовніші подразники – це людська дурість. На жаль, її занадто багато навколо.

Що було найлегшим у старті кар’єри (бізнесу)? А що найскладнішим?
Найлегшим, як не дивно, є разове отримання перемоги. А ось закріпитися на вершині, показуючи постійно високі результати протягом довгого періоду, – вже куди складніше. Вимоги до переможців, лідерів ринку завжди вищі, ніж до посередніх компаній або співробітників. Від чемпіонів ми чекаємо постійних перемог і не залишаємо їм шансів на поразку. Дуже просто перемогти раз, але перемагати впродовж багатьох років – суттєво складніше.

Яке відкриття ви зробили в сфері вашої діяльності?
Створили послугу, яка покриває всі потреби логістики товаровиробника.

Цитати: «Я перебуваю в постійному русі»
«Уміння багато говорити і звинувачувати у всіх невдачах випадок, погоду, сусіда або ще когось не робить людині честі в моїх очах. Тільки впевненість і бажання змінювати те, що не влаштовує».