Оксана Свірська

Кондитер, кондитер-технолог

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Наша інтернет-кондитерська досить молода, але стрімко розвивається. Найголовніше для нас – це неповторний смак і бездоганна якість. Головний акцент на сьогодні – це виробництво шоколадних цукерок, антреме, макаронів. Познайомившись з французькою кондитеркою, я була вражена незабутніми смаками і поєднаннями. Робота кондитера важка, але настільки цікава, що схожа з роботою художника. Ти створюєш не просто смак, а сплетіння напівтонів і відтінків, а результат часом непередбачуваний.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
На самому початку шляху я була захоплена кулінарією. У процесі самовдосконалення я вчилася і в академії Ектора Хіменеса Браво, пройшла курс навчання в школі Миколи Тищенка, потім доля привела мене до французької школи кондитерського мистецтва DGF. З першого дня навчання я зрозуміла – це моє! Кондитерський світ дуже багатогранний, це просто диво!

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
З любов’ю!!! Люблю свою сім’ю, люблю свою роботу.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Терпінням, працьовитістю, цілеспрямованістю і вірою в свої сили.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Хочу відкрити мережу кондитерських. Дуже хочу виховати і привити вишуканий смак, який в корені відрізняється від мас-маркету.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Чорні та білі смуги бувають у всіх. За вдачею я оптиміст. Намагаюся не піддаватися зневірі. Шукаю натхнення в дрібницях. Моя сім’я підтримує мене, а я їх балую солодкими приємностями. Їх подяка окрилює мене.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Мої наставники – це мої вчителі, шеф-кондитери школи DGF. Вони завжди прийдуть на допомогу в складних питаннях. Дуже потужний поштовх у розвитку дають відвідування майстер-класів французьких іменитих шефів, чемпіонів світу з кондитерського мистецтва, таких як Крістоф Мішаллак, Жюльєн Альварез, Енджело Мюза, Франк Мішель, Режис Ферре – це світові топ-шефи, зірки кондитерського світу, які «диктують моду» і завжди на хвилі останніх тенденцій.

Ваша доленосна подія в житті?
Зустріч з моїм чоловіком.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Проводити час з моєю родиною.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Щирість, чесність, працьовитість, надійність.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Не пам’ятаю таких. Для мене рішення зазвичай очевидні й однозначні.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
«Шантарам».

Що зробило вас сильною?
Життя.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
З появою дітей світ змінився повністю – ставлення до матеріальних цінностей, коло спілкування, інтереси. Хочеться більше подорожувати, відкривати незвідані куточки нашої планети. Черпати знання і натхнення.

Що вас надихає щодня йти вперед?
Мрія.

Цитата: «Люблю свою сім’ю, люблю свою роботу»
«Робота кондитера важка, але настільки цікава, що схожа з роботою художника. Ти створюєш не просто смак, а сплетіння напівтонів і відтінків, а результат часом непередбачуваний»