Олена Поплінська

Засновниця «Tartus-tour»

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
«Tartus-tour» — це стабільна компанія, що має велику історію и величезний досвід успішної роботи. Компанія на туристичному ринку з 1995 року. За цей час ми пройшли різні етапи розвитку і вийшли на високий рівень. Але, ми рухаємося далі і хочемо дати нашим клієнтам більшого! Наша місія — зробити доступними і зручними подорожі на круїзних лайнерах по всьому світу. Бути кращими в напрямку круїзів.
«Tartus-tour» фрахтує річкові круїзні лайнери Швейцарии, Франции, Німеччини, що мають найвищий європейський рівень комфорту на рівні 4* і 5* з вишуканим харчуванням і захоплюючою культурною програмою на борту лайнера.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Я завжди любила море і подорожі, що природно для одеситки. Мене дуже засмучує, що за статистикою українці мало подорожують. Тому я вирішила розпочати туристичний бізнес і спробувати виправити це. В світі так багато прекрасного, так багато гарних місць, які мені хочеться відкрити нашим співвітчизникам.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Не брати на себе зайвого. Якщо можна делегувати якісь повноваження на роботі і зекономити таким чином час для того, аби побути з сім’єю, – сміливо робіть це! Потрібно також максимально ефективно використовувати робочий час, щоб не засиджуватися в офісі допізна.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Працьовитістю, цілеспрямованістю, інтересом до сфери, якою займаєтесь, бажанням увесь час вчитися та рости над собою.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Аби моя компанія стала найкращою у своєму напрямку – в сфері круїзів.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Іноді. Тоді спілкуюся із вдячними клієнтами, слухаю про їхні враження від круїзіві вкотре переконуюсь, що займаюсь корисною та потрібною справою. Щасливі обличчя клієнтів мене надихають.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Широту поглядів, позитивне мислення, вміння насолоджуватися кожною хвилиною життя, авантюризм.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Обожнюю проводити свій вільний час на морі. Плавати, дихати цим солоним повітрям, кататися на катері. Люблю також подорожувати. Знайомитися з новими людьми, новими місцями, новими культурами. Намагаюся якомога більше часу проводити з родиною, коханим чоловіком, близькими друзями. Дуже люблю і ціную затишні вечори в колі рідних, «своїх».

Що вас надихає щодня йти вперед?
Цілі, яких іще не досягнула. Мрії, які ще не втілила в життя. Вдячність клієнтів.

Цитата: «В світі так багато прекрасного, так багато гарних місць, які мені хочеться відкрити нашим співвітчизникам».