Надія Руссу

Оперна співачка, директор музичного агентства «Collevox»

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
«Collevox» – музичне агентство з бронювання артистів в Одесі. Ми працюємо з музикантами, співаками і ді-джеями всіх жанрів і напрямків. Клієнтам ми пропонуємо готове рішення при замовленні виступу: детально підібраний репертуар, налагоджений технічний супровід, простий і зрозумілий механізм організації заходу. Артистам надаємо продюсерську допомогу, займаємося пошуком заходів для виступу, забезпечуємо комфортне спілкування з клієнтами і необхідну технічну підтримку для якісного виступу. Партнерам допомагаємо знизити ризики і витрати під час організації заходів, а також максимізувати дохід від реалізації творчості.
Ще я оперна співачка, організатор вечірок і викладач з вокалу. Займаюся цим, тому що обожнюю високе мистецтво. Мрію створити шоу, яке прославить Україну на весь світ.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Любов до музики навчила мене робити людей щасливими.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Ми з чоловіком володіємо різними тембрами голосу і віддаємо перевагу різним вокальним напрямкам, але вдома ми все робимо в унісон. Ми любимо і підтримуємо одне одного. Допомагаємо одне одному. Це один із секретів того, як зберегти сімейне щастя, коли обоє люблять також свою роботу і мають професійні амбіції. Ще одна порада – це дотримуватися золотої середини у всьому: приділяти сім’ї і роботі однакову кількість часу.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Вірою і працьовитістю. Потрібно вірити в свої сили, у свій талант і багато працювати. Від здібностей немає пуття, якщо їх не розвивати, не тренувати, не самовдосконалюватися. Кожен день, кожну вільну хвилину. Біографії багатьох великих людей доводять, що працьовитість здатна творити чудеса і долати будь-які перешкоди на шляху до успіху.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Стати світовою знаменитістю. Хочу підкорити серця не тільки української публіки.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Так, як і у всіх. У такі моменти я просто чекаю, коли цей стан пройде. У цей час я займаюся всім, чим хотіла, але на що не могла викроїти вільного часу. Зрештою, іноді просто пасивний відпочинок рятує в такій ситуації… Такі перерви допомагають відновитися – і натхнення знову повертається.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Усі артисти, які досягли успіху, заслуговують на увагу і повагу. Я захоплююся різними виконавцями в абсолютно різних стилях. Мене також надихають великі жінки, як Меріл Стріп, Мерилін Монро і Принцеса Діана.

Ваша доленосна подія в житті?
Доленосною подією вважаю зустріч зі своїм чоловіком – Романом Руссу – в консерваторії. Коли я його побачила, мій світ перевернувся. Зараз у нас троє чудових діток.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Чесність, виховання, скромність і щирість.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
Усі книги Паоло Коельйо, «Їж, молись, кохай» Елізабет Гілберт, «Імперія ангелів» Бернара Вербера.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Народження третьої дитини. На той момент був шанс співати головну роль в опері «Турандот». Я дуже цього хотіла. Але хотіла також знову стати мамою, тож вибрала народження доньки. З тих пір я жодного разу не пошкодувала про своє рішення і кожен день, милуючись своєю чудовою донечкою, дякую собі за правильно прийняте рішення.

Цитата: «Потрібно вірити в свої сили, у свій талант і багато працювати. Від здібностей немає пуття, якщо їх не розвивати, не тренувати, не самовдосконалюватися»