Альона Чорна

Засновниця Міжнародного благодійного фонду «Промінчики щастя»

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Я є засновником Міжнародного благодійного фонду «Промінчики щастя», основною метою якого є насамперед допомога усім тим, хто цього потребує.
Займаюся цим саме тому, що бачу потребу в розвитку благодійної сфери в Україні. На жаль, в нашій країні існує велика кількість соціально незахищеного населення, яке потребує нашої моральної та матеріальної підтримки.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Я допомагаю людям усе своє життя: з дитинства і до сьогодні. Звичайно, першою чергою я допомагала рідним та знайомим. З часом я зрозуміла, що можу допомогти більшій кількості людей та робити по-справжньому добрі справи – саме тому і вирішила займатися благодійною діяльністю та створила благодійний фонд, щоб кожен із нас міг зробити внесок і подарувати «промінчик щастя».

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
У сучасному світі це дійсно важко. Але моя сім’я завжди мене підтримує. Варто зауважити, що моя донька є активним волонтером фонду та багато мені допомагає у вільний час. Крім того, на вихідних ми завжди проводимо час разом: гуляємо, бігаємо трасою здоров`я, ходимо в кіно тощо.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
По-перше, це цілеспрямованість: щоб досягти успіху, важливо правильно розставити пріоритети та упевнено йти до своєї цілі.
По-друге, це працьовитість і постійна робота над собою. Вважаю, що неможливо досягти успіху без цих двох якостей.
Та останнє, але не менш важливе, – це готовність ризикувати та нести відповідальність за свої дії.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
У моїх планах на майбутнє в пріоритеті стоїть відкриття інноваційних Hub-центрів, у яких могли б отримати підтримку та нові знання усі верстви населення. Це центри підтримки для тих, хто опинився у тяжкій ситуації та потребує допомоги – не лише матеріальної, а й моральної.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
У кожного з нас бувають такі моменти, але я дуже швидко з ними справляюсь. Адже не можу допустити втратити віру в себе та свою справу – від неї залежить життя багатьох людей.
Суттєвою є підтримка рідних та близьких людей – моєї сім’ї та моєї команди.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Я надихаюсь не людьми, а їх вчинками. Для мене вартими наслідування є такі якості: благородство, щедрість, щирість, порядність, надійність, доброта.

Ваша доленосна подія в житті?
Я вважаю, що кожна подія, яка трапляється в моєму житті, є доленосною. Адже будь-яка обставина має вплив на рішення, які я приймаю, на дії, які я роблю. При цьому дуже важливо розуміти, що ми самостійно будуємо свою долю кожен день.

Чим ви любите займатися у вільний час?
У вільний час я обожнюю займатися спортом на свіжому повітрі. Обожнюю Одесу за можливість плавати у морі, бігати трасою здоров`я та гуляти чарівними парками. Зазвичай вільний час я проводжу разом зі своєю дочкою.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Я ціную в людях щире серце, відкритість душі та добрі справи.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Кожен день ми стикаємося з необхідністю приймати рішення. Я не можу сказати, що якесь з рішень було для мене більш або менш складним. Я можу сказати, що у прийнятті рішень я завжди керуюся своїм серцем та інтуїцією.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
Вадим Зеланд «Трансерфинг реальності», книги Луїзи Хей, Робіна Шарми, Юлії Свіяш, Ернста Мулдашева, Ернеста Хемінгуея, Еріха Марії Ремарка.

Що зробило вас сильною?
Сильною мене зробило життя – обставини, з якими я стикалася; люди, які траплялися на життєвому шляху.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
Звичайно, за 20 років змінився не лише мій погляд на себе та на світ, а змінилася сама я та світ навколо мене – усе постійно розвивається, і дуже важливо встигати за цим розвитком. Але, звичайно ж, я стала мудрішою – по-іншому поглянула на життєві обставини.

Що вас надихає щодня йти вперед?
Місія, яку я виконую у цьому житті.

Цитата: «Допомагаю людям усе життя»
«У прийнятті рішень я завжди керуюся своїм серцем та інтуїцією»