Галина Шабшай

Віце-президент Інноваційної Ізраїльської Корпорації «ДОМ Шабшай». Власниця п’яти успішних трендових бізнесів в сфері здоров’я та освіти

Розкажіть про свою компанію (виді діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Я є засновницею міжнародної франчайзингової мережі центів:
— дитячий центр розвитку талантів «Future Education Center 3/7»
— центр емоційного здоров’я «Amograce»
— центр сексуальної освіти «High Studio»
— агенство емоційної безпеки «E.S.A.»
Завжди прагнула жити так, щоб протягом життя зробити максимум доброго, розумного і вічного. Так, це відсилання до класиків, але це завжди був стиль мого життя. Тому всі мої проекти – про емоційне здоров’я, про розвиток талантів дітей, про сексуальну освіту, про нові ефективні методи в бізнесі тощо. Мій бізнес не просто екологічний. Це моя місія. Хочу зробити людей щасливішими, вільнішими в діях і мисленні.

Які обставини допомогли Вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Із 16 років я цікавилася тематикою можливої ​​еволюції людини. Все моє життя про це.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Це нелегко. На щастя, мені дуже допомагає коханий чоловік. Він активно займається вихованням і освітою наших дітей. Він також бере участь у ділових питаннях. Ми разом будуємо, ведемо і постійно апгрейдимо наш бізнес. Якщо відповісти коротко — то це складно, але все можливо, коли є підтримка та розуміння з боку рідних. Все можливо при командній грі в сім’ї.

Якими якостями, навичками потрібно володіти щоб домогтися успіху?

Потрібні свобода мислення, воля, дисципліна. Важливо також довіряти інтуїції і сміливо рухатися до своєї мети. Потрібно мати високу стресостійкість і вміти справлятися зі страхами, помилками і невдачами.
Але найголовніше — потрібно любити: себе, тих для кого ти робиш свій бізнес (клієнтів) і, звичайно ж, свою справу. Насамперед потрібно горіти. Інакше не вийде.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Зараз мережа наших центів успішно розвивається по всьому світу. Поки є плани розширення в нових країнах. А решту я поки залишу в таємниці.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, в свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Безумовно, бувають моменти вигоряння. Навіть коли ти займаєшся цим професійно. Я переключаюсь на інший вид діяльності або просто дозволяю собі відпочити і нічого не робити якийсь час. Медитую. Зупиняю внутрішній діалог. Слухаю музику, насолоджуюся тишею.
Коли ти тотально занурений в такого виду перезавантаження, на це йде зовсім небагато часу. За тим відновлюються всі твої ресурси. Приходить натхнення і ти вже готовий до нових звершень.

Хто для вас є найбільш значущим людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Мій чоловік. Він — мій наставник, мій кращий друг і кохана людина.

Ваше доленосна подія в житті?
У мене їх було багато. Усе не перелічити. У мене дуже захоплююче і насичене подіями життя, тому що я багато подорожую і спілкуюся з різними людьми.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Писати книги для дорослих і дітей, слухати музику і танцювати.

Що ви цінуєте в людях найбільше?

Хорошу пам’ять. Людина з хорошою пам’яттю дорогого коштує.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Кинути другу вищу освіту, свою кар’єру і зайнятися зовсім неприбутковою справою. Але цього дуже хотіло моє серце. На те, щоб поставити улюблену справу «на ноги», я витратила дуже багато сил і часу. Але не шкодую про свій вибір. Я задоволена і вибором, і результатом.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
Родні Коллін «Теорія небесних впливів», Г. Гурджієв «Зустрічі з чудовими Людьми», П. Успенський «Нова модель всесвіту».

Що зробило вас сильною?
Любов і сміливість довіряти своїй інтуїції.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
Він змінюється постійно. Якщо бути в курсі інновацій, які постійно винаходить людство, можна зрозуміти, що апгрейд – це стиль життя сучасної людини.
Я весь час займаюся собою, розвиваюся, пізнаю нове, сама створюю нове. Створення інновацій в сфері бізнесу, емоційного інтелекту, освіти та виховання дітей – це стиль мого життя.

Що вас надихає щодня йти вперед?
Ми з чоловіком вже більше 15 років разом. І завжди разом створювали і реалізовували свої ідеї. Сміливо мріяли і втілювали свої мрії. Зараз це наші центри, які працюють по всьому світу. Але це тільки початок. У нас є велика мрія, до якої ми разом йдемо.
Про свої думки, ідеї і досвід ми написали в своїх книгах, на даний момент їх 20. Ми пишемо для дітей, дорослих, для пар, про бізнес, про розвиток нестандартного мислення, про емоційний інтелект.

Цитати: «Створення інновацій в сфері бізнесу, емоційного інтелекту, освіти та виховання дітей – це стиль мого життя»
«Свобода мислення, воля, дисципліна»