Мережа готелів «Reikartz Hotel Group»

Назва компанії
Reikartz Hotel Group

Телефон
+38 (067) 570 65 49

E-mail
pr@reikartz.com

Адреса
Вул. Тепловозна, 18д, Київ, 02081, Україна

Web-site
reikartz.com

Керівник підприємства
Себастьян Кремер, виконавчий директор національної мережі готелів Reikartz Hotel Group

Загальна інформація про компанію
Історія компанії Reikartz почалася в Україні в 2003 році, коли группа бельгійських архітекторів на чолі з Франсуа Рейкарцом (Francois Ryckaerts) придбала старовинний маєток в центрі Львова на вулиці Друкарській. Партнери помітили, що в Україні практично відсутні мережеві готелі європейського рівня 3 і 4 зірки, і з’явився сміливий проект створення української мережі готелів під брендом Reikartz Hotels & Resorts. Франсуа Рейкарц залучив для роботи в проекті групу інвесторів і увійшов до ради директорів компанії Reikartz Hotel Management як головний архітектор проекту.

Рік заснування
2008

Кількість працівників
2500

Сфера діяльності підприємства
Готельно-ресторанні послуги

Продукція / послуги
Національна мережа готелів Reikartz Hotel Group об’єднує більше 40 готелів і 40 ресторанів в Україні та за її межами.
Під брендом Reikartz Hotel Group об’єднані 5 готельних мереж: Reikartz Collection Hotel, Reikartz Hotel & Resorts, Optima Hotel, Raziotel, Vita Park. Також до складу керуючої компанії входять: туроператор Reikatz Travel Ukraine і організація бізнес-заходів Reikatz Mice.

Регіон, який охоплюють послуги компанії
Україна, Швеція, Німеччина

Додаткова важлива інформація про Компанію
Reikartz Hotel Group – це компанія, яка не стоїть на місці і розвиває не тільки бізнес-сферу, а й освітню платформу. З 2013 року національна мережа готелів Reikartz Hotel Group проводить безкоштовну навчальну програму «Молодий керівник». Програма розрахована на випускників університетів, як з досвідом, так і без досвіду роботи.
На сьогоднішній день мережа готелів Reikartz Hotel Group об’єднує 41 готель в трьох країнах, під п’ятьма брендами: Reikartz Hotels & Resorts, Reikartz Collection Hotel, Optima Hotel, Raziotel і Vita Park.
Переваги франшизи від Reikartz Hotel Group: готельні продукти з високим попитом і впізнаваністю; стійкість бізнесу перед економічними кризами; 78% гостей Reikartz — корпоративні гості; операційний прибуток з першого кварталу; власні стандарти сервісу; програми допомоги партнерів в фінансуванні проектів; власне виробництво текстилю, меблів; прямі поставки продукції від виробників України, Китаю, країн ЄС; відсутність вимог до наявності досвіду франчайзі в готельному бізнесі.