Готель «Wall Street Hotel»

Назва готелю

Wall Street Hotel

Категорія:

4 ★

Що саме відрізняє ваш готель від інших?
Ми не просто не такі, як усі, ми — кращі. Wall Street входить в топ готелів Одеси за версією сервісів tripadvisor.ru (співвідношення ціни і якості) і booking.com (відгуки).

Історія готелю:
Готель названий в честь відомого Нью-Йоркського “Уолл-стріт” — фінансового серця планети, в якому знаходиться Нью-Йоркська фондова біржа. З назви випливає, що формат Wall Street Hotel — бізнес-готель, орієнтований на перебування під час ділових поїздок і конференцій. У пріоритеті готелю комфортне перебування. Найбільшу увагу приділено обстановці номерів і цілодобових послуг. А за рахунок економії на суміжній інфраструктурі (ресторани, спа і т.д.) вдається домогтися помірних цін.

Про інтер’єр.
Дорогий стриманий інтер’єр. Всі відтінки коричневого, дерево і тепле світло відмінно розслаблюють після ділової круговерті.

Про місце розташування.
Готель розташований в історичному центрі Одеси. Легендарні Дерибасівська вулиця і Грецька площа — в декількох хвилинах ходьби. Ще кілька хвилин — і ви біля Оперного театру, на Приморському бульварі, біля Потьомкінських сходів. Ділові райони, кращі кафе та ресторани, вокзал і аеропорт в пішої і транспортної доступності.

Про додаткові послуги.
Організуємо конференції, семінари і тренінги. Замовляємо квитки на заходи, організуємо трансфер, здаємо автомобілі в оренду, проводимо індивідуальні екскурсії, і це ще неповний перелік!

Середній чек за номером.
UAH 2 200.

Одеса, пров. Віце-адмірала Жукова, 12

Контакти, соцмережі, сайт.

https://ws-hotel.com
https://www.facebook.com/wallstreethotel/
https://plus.google.com/u/0/communities/108030195423293885007
https://www.instagram.com/wall_street_hotel/
https://www.youtube.com/channel/UCZZuzQTNvAIsKJXivW9qJng