Готель «Kadorr Hotel Resort & Spa»

Назва готелю
«KADORR Hotel Resort & Spa»

Категорія
5*

Що саме відрізняє ваш готель від інших
Східний стиль — гордість та унікальна особливість готелю. Дизайн реалізовувався фахівцями з Європи та Близького Сходу. Це відрізняє готель і робить його унікальним у сфері готельно-ресторан бізнесу України. Східні особливості були втілені не лише в дизайні номерного фонду, а й у філософії: поділ клубу на два самостійних комплекси – жіночий і чоловічий

Про інтер’єр
Історія готелю: «Kadorr Hotel Resort & Spa» знаходиться в одному з найкрасивіших місць чорноморського узбережжя України. Готель гостинно відчинив свої двері в квітні 2015 року в курортно-парковій зоні Одеси біля моря. Автори і творці проекту: найбільша будівельно-інвестиційна компанія, лідер ринку нерухомості півдня України «Kadorr Group» та особисто її лідер пан Аднан Ківан.

Про місцерозташування
«Kadorr Hotel Resort & Spa» пропонує гостям 25 номерів, виконаних у східному стилі, в яких є все, що необхідно сучасному мандрівнику.

Про додаткові послуги
«Kadorr Hotel Resort & Spa» розташований в тихій та затишній курортній зоні Одеси. Величезна паркова зона вдалечині від міського шуму, і в той же час – за кілька кварталів від магістральних вулиць та центра міста.
Особливість та гордість ресторану KADORR Restaurant – це відкрита кухня. Все народжується на ваших очах – тут і зараз. Авторська кухня, свіжі продукти найвищої якості та майстерність наших поварів. Ексклюзивні десерти – особлива гордість кондитерів Kadorr Restaurant

Середній чек по номеру
3200 грн

Середній чек по ресторану
800 грн

Адреса
Французький бульвар, 66/3

Контакти, соцсети, сайт
https://www.facebook.com/kadorrhotel/
https://www.instagram.com/kadorr_hotel/

Home Rooms