Медичний Центр «OCSARAT MEDICAL»

Медичний Центр «OCSARAT MEDICAL», під керівництвом Євгенія Олександровича Тараско, уперше розкрив свої двері для пацієнтів в м. Одесі в серпні 2016 року. Головний центр «OCSARAT MEDICAL» знаходиться навулиці Пантелеймоновской 88/1, філії Центру працюють врізних районах міста Одеси, а також приступила дороботи філія в м. Черкаси.
На сьогодні, тут пройшли лікування більше 2000 пацієнтів, які отримали кваліфіковану медичну допомогу і відновилисвоє здоров’я.
Основний напрям Центру — ударно-волновая терапія.
Устаткування, яким оснащений «OCSARAT MEDICAL», вироблено в Швейцарії, компанією STORZ MEDICAL -світовим лідером у виробництві устаткування ударно-волновой терапії.
Завдяки інноваційним швейцарським технологіямвдається досягти практично стовідсоткових результатів в лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, неврологічних захворювань, урологічних проблем у чоловіків, дуже ефективно тут лікують трофічні виразки, що утворилися як внаслідок цукрового діабету, так ісудинного або посттравматичного генезу. А також ударно-волнова терапія успішно використовується в стоматологіїі косметології. Перелік застосування ударно-волнової терапії дуже великий.
Для кожного конкретного захворювання розроблений і запатентований протокол лікування, кількість і об’ємпроцедури визначається залежно від самого захворювання і стадії захворювання індивідуально для кожного пацієнта. Отриманий від проведеної терапії ефект зберігається на тривалий термін, на роки, але за умови дотримання рекомендацій лікаря.
Сучасна ударно-волнова терапія успішно застосовується при більш ніж 50 захворюваннях, окремо треба підкреслити високу ефективність лікування таких урологічних захворювань як: хронічний абактериальний простатит, калькульозний простатит, хвороба Пейрони, синдром хронічного тазового болю, еректильна дисфункція. УВТ- це терапія без ліків, тривалих физиопроцедур і хворобливих масажів.
Вже після перших процедур йде біль, знижується навантаження на бруньки, розчиняються ділянки фіброзу і кальцинації, збільшується кровопостачання, за рахунокчого відновлюється функціональність, виробляється тестостерон. Це дійсно високоефективний метод, що дозволяє повернути чоловікові здоров’я і відновити якість життя в дуже короткі терміни.
За допомогою ударно-волнової терапії можна вирішити проблеми кровоточивості ясен, пародонтита, захворювання височно-нижньощелепного суглоба, також Центр пропонує послуги з підготовки кістки до проведення імплантації зуба.
Процедури, з використанням устаткування МедичногоЦентру «OCSARAT MEDICAL» допомагають запустити внутрішні відновні механізми організму. Ударна хвиля провокує ряд позитивних змін, що відбуваються в тканинах : руйнування фіброзних перегородок, поліпшення капілярного кровопостачання, збільшення швидкості лімфотоку, поліпшення метаболічних процесів. Усі ці процеси дозволяють ефективно боротися з целюлітом, зморшками, розтяжками, рубцями і шрамами.
Завдяки спеціальним аппликаторам фахівці Центруотримали відмінні результати лікування при захворюваннях, пов’язаних з порушенням кровообігу, -ангиопатиях, зафіксовані дійсно унікальні результати прилікуванні трофічних виразок різного походження, діабетичної стопи.
У Медичний Центр «OCSARAT MEDICAL» дуже часто звертаються люди, які вже перепробували усі відоміметоди як традиційною так і народної медицини, у боротьбі із захворюванням, але не досягли бажаного результату.
Цитата «Доставляють справжню радість моменти, коли вдається допомогти пацієнтам, що приходить до нас, як до останньої надії на лікування — звертаються, маючи на руках напрям на операцію, на заміну суглоба, на ампутацію, і нам, разом з пацієнтом вдається уникнути таких радикальних втручань, відновити здоров’я, зберегти кінцівку. Бачити вдячні очі наших пацієнтів -вот, що видужали, це дійсно прекрасні моменти нашої рутинної роботи»!, говорить директор «OCSARAT MEDICAL» Євгеній Тараско.
У Медичному Центрі «OCSARAT MEDICAL» також можна пройти обстеження, лікування і отримати увесь спектр профілактичних заходів при ЛОР — захворюваннях.
ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГІЯ (ЛОР )
Сучасні методи диагностики- Відео- Ендоскопічна діагностика захворювань вуха, горла, носа, із записом на цифровий носій дуже затребувана як докторами, так і самими пацієнтами. Точність, достовірність такої діагностики забезпечує спеціалізований апарат — ЛОР-комбайн. Тут лікують як дорослих, так і найменших пацієнтів
АЛЕРГОЛОГІЯ І ІМУНОЛОГІЯ
У Медичний Центр «OCSARAT MEDICAL» можна звернутися при виникненні алергічних проявів, а також при порушеннях роботи імунної системи. Тут проводиться якісна діагностика, із застосуванням найсучасніших методів, спрямованих на виявлення причини, чинника, що викликає будь-яку форму алергії, отримати рекомендації по лікуванню і профілактиці аллергий, порушень імунної системи, захворювань шкіри і органів дихання у дітей і дорослих.
Наші передові методи лікування і профілактики дозволяють значно понизити або повністю усунути вплив алергенів на Ваше життя
ДЕРМАТОЛОГІЯ
У клініці підходять до проблем пацієнта індивідуально і комплексно, що сприяє ефективному і очевидному результату. Тут підберуть оптимальну методику для вирішення будь-яких проблем шкіри, допоможуть зберегти молодість і красу.
У Медичному Центрі «OCSARAT MEDICAL» працюють тільки досвідчені лікарі вищої кваліфікаційної категорії, які регулярно підвищують свою кваліфікацію і у міння, беруть участь в міжнародних конференціях . Вони постійно освоюють нові методики в кращих клініках Європи. Оснащеність Центру передовим медичним устаткуванням дозволяє проводити ультрасучасні високотехнологічні процедури, спрямовані на збереження і відновлення здоров’я усіх, хто цього потребує.